«Діназ» - переможець Меморіалу Щанова

Субота, Лютого 23, 2019 - 17:34
, ,

У фінальному поєдинку наша команда здолала професіоналів з «Оболонь-Бровар» U-19.

Фінал. Меморіал Щанова

«ДІНАЗ» - «ОБОЛОНЬ-БРОВАР» U-19 – 2:0

Голи: Гарбар (45+2), Безпалий (52).

«Діназ»: Крупниченко (Крикнін, 46), Крохмаль, Волошин, Гарбар, Корешков (Блазунь, 57; Долженко, 89), Безпалий, Ічанський, Сірий, Марченко (Ізотов, 63), Бовтрук (Капаністий, 53), Каркошкін (Бровко, 65).

Тренер - Володимир Бондаренко.

«Оболонь-Бровар» U-19: Коломієць, Кузьменков, Дишкант, Потопальський, Лаврієнко (Павленко, 83), Сичевський, Марчук (Ольховиков, 55), Цикало (Грабовський, 75), Галаян, Майданович (Чабанов, 29), Шамич (Аракелян, 55).

Тренер - Олег Мазуренко.

Арбітри: Козорог — Грушко, Резнік — Дмитренко. Спостерігач арбітражу: Мазуренко.

Попередження: Капаністий, Крохмаль, Гарбар — Ольховиков, Чабанов, Потопальський.

Вилучення: Мазуренко (тренер «Оболоні-Бровар-U19», 69).

Фінальний матч порадував прихильників футболу професійним рівнем обох команд. На полі розгорнулася не просто боротьба за кожен метр футбольного поля, а тактичий поєдинок добре вишколених, підготовлених колективів. І перемогу в ньому цілком заслужено здобули діназівці.

Вишгородці з перших хвилин серйозно взялися до справи і на правах господарів домінували на полі. На старті матчу оболонці не могли нічого вдіяти з атаками опонентів і здавалося, що швидкий гол не забариться. Але кілька небезпечних ситуацій біля воріт гостей завершилися нічим і поступово гра почала вирівнюватися. Швидкі молоді професіонали стали організовувати гострі контрвипади й аби їх ліквідувати захисникам «Діназу» інколи доводилося діти на межі фолу, а це призводило до неприємних штрафних. На щастя, без наслідків.

Натомість, результативно міг завершитися миттєвий розіграш штрафного господарями на 21-й хвилині. Парнери кинули вперед по флангу Олександра Безпалого, котрий видав передачу на голову Сергію Каркошкіну – захисники блокували удар. Загалом м’яч не часто долітав до молодого голкіпера «Оболонь-Бровар», бо більшість пострілів самовіддано приймали на себе польові гравці.

Захопившись атаками, підопічні Володимира Бондаренко ледве не отримали удар під дих. На 28-й хвилині півзахисник киян промчав по лівому краю і, ввійшовши в карний майданчик «Діназу», пробив низом. Крупниченко зреагував на цей удар, а партнери підстрахували й миттєво розрядили обстановку.

Кінцівка матчу знову пройшла за територіальної та ігрової переваги господарів. В черговий раз загрожував воротам «броварів» Сергій Каркошкін – м’яч не досяг цілі. А коли вже пішли додані арбітром дві хвилини «Діназ» один за другим створив два небезпечні моменти. Спочатку Олександр Безпалий підставляв ногу після прострілу Володимира Крохмаля, але м’яч полетів мимо. Та вже за хвилину гостям довелося виймати кулю з сітки. Після подачі кутового екс-оболонцем Вадимом Бовтруком м’яч прилетів до Олександра Безпалого, котрий відпасував його на ногу  Олександру Гарбарю. Удар онашого центрального захисника досяг мети. І за два десятки секунд прозвучав свисток на перерву.

Забивши м’яч в роздягальню, «Діназ» у відмінному настрої вийшов на другий тайм. І поки юні підопічні Олега Мазуренко намагалися прийти до тями та налагодити взаємодії на полі, свою індивідуальну майстерність продемонстрував Олександр Безпалий. Отримавши м’яч на правому фланзі, він змістився в центр (по дорозі залишивши «з носом» кількох «пивоварів») й прицільно пробив у ближній кут – 2:0. За п’ять хвилин Валентин Корешков міг довести рахунок до розгромного та його постріл в «дев’ятку» голкіпер «Оболонь-Бровар» U-19 витягнув.

Утім, маючи хороший гольовий гандикап, діназівці грали, як то кажуть, по рахунку. Перш за все намагаючись не підпускати суперника до власних володінь. Хоча кияни час від часу й організовували непогані атаки, але безрезультатно. Не забивала більше й наша команда. До того ж, й стовідсоткових нагод у них вже не виникало. Поступово матч наближався до фінального свистка і ставало все більше зрозуміло, що «Діназ» не втратить свого. В результаті гравці професійно довели клубний корабель в переможну гавань.

Одразу по завершені поєдинку відбулася церемонія нагородження, яку провели перший заступник голови Київської обласної федерації футболу Олександр Нігруца та виконавчий директор КОФФ Василь Наливайко. «Діназ» отримав золоті медалі та красивий кубок Меморіалу Щанова. Також були вручені й індивідуальні нагороди футболістам. Зокрема, кращим гравцем турніру було визнано правого захисника «Діназу» Володимира Крохмаля. До речі, перемога в цьогорічному Меморіалі Щанова стала для нього вже четвертою в кар’єрі в цьому турнірі.

Більше фотографій та відео дивіться на офіційній клубній сторінці в соціальній мережі FB та офіційному каналі в ютубі.