«Діназ» - «Меліоратор» - 5:0

Середа, Лютого 13, 2019 - 20:01

В середу стартували матчі Меморіалу Щанова.

Одразу дві команди футбольної академії «Діназу» розпочали участь у IX Меморіалі Олександра Щанова. І якщо резервісти «Діназу-2» (тренер Микола Слободянюк) одразу потрапив до записних аутсайдерів групи «А», де проти них виступають професійні клуби з Петропавлівської Борщагівки та столичної Оболоні, а також напівпрофесійні бзівський «Авангард» та бахмачський «Агродім», то головна наша команда під керівництвом Володимира Бондаренко є одним з фаворитів не тільки групи «Б», а й всього турніру. Результати першого ігрового дня підтвердили передматчеві розклади.

Перша команда «Діназу» свій поєдинок проводила в Лютежі, приймаючи «Меліоратор» з Бучі, і здобула впевнену перемогу з рахунком 5:0. Тренерський штаб вишгородців не зміг у цьому матчі розраховувати на кількох виконавців, які з різних причин опинилися поза грою, тому в стартовому складі на поле вийшло кілька новачків, котрі перебувають на перегляді. Утім, хлопці досить швидко адаптувалися і разом з партнерами почали нагнітати обстановку поблизу воріт суперника. Особливою активністю в стартові хвилини відзначався лівий фланг, де виділялися досвідчений Олексій Чернишов та молодий Валентин Корешков. Саме звідси накотилася перша загроза володінням голкіпера «Меліоратору» Юрія Яковчука. Але, коли м’яч після удару Валентина Корешкова відскочив у центр до Руслана Зубленко, який в першому таймі діяв на позиції центрального півзахисника, то удар в останнього не вийшов – куля з підйому полетіла до горобців.

Поступово акцент діназівських атак почав поширюватися й на правий фланг. Звідти на 18-й хвилини надійшла загроза воротам гостей, яка завершилася взяттям воріт. Володимир Крохмаль виконав штрафний, м’яч пролетів поміж своїх та чужих й добрався до Сергія Ічанського, котрий першим дотиком підробив його, а затим легенько закотив круглого в сітку. За кілька хвилин «Меліоратор» мав чудовий шанс зрівняти рахунок, але удар з кількох метрів парирував голкіпер «Діназу» Іван Крикнін.

Продовжуючи розхитувати бучанську оборону, господарі створили ще кілька небезпечних моментів біля воріт гостей. Удар низом Олексія Чернишова парирував Юрій Яковчук, а спроба Сергія Долженко забити головою виявилася трішки неточною. І все ж, на перерву діназівці пішли з перевагою в два м’ячі. Це на 40-й хвилині свій черговий прохід по лівому флангу Олексій Чернишов завершив передачею точнісінько на голову Олександра Безпалого. Тому залишалося спіймати снаряд в найоптимальнішій точці польоту й смачно вразити ціль.

Відпочинок не вгамував жагу «Діназу» до голів. Тим паче, що на поле поступово почали виходити «свіжі» гравці, які зобов’язані були додати гостроти в атаці. Черговий гол в свій актив записав Владислав Литченко, котрий незадовго перед тим з’явився на полі. На 60-й хвилині він прийняв передачу від партнера в центрі штрафної «Меліоратору» і, як досвідчений більярдист, з кількох метрів покотив його низом в «лузу». Невдовзі міг відзначитися його колега по атаці Сергій Долженко, але, на жаль, трішки не встиг на гострий простіл Валентина Корешкова.

Цього дня у нашого лівого захисника був ще один чудовий шанс аби записати асист в свій актив. На 77-й хвилині Валентин виконав кутовий настільки вдало, що новачку Микиті Ходаковському залишалося тільки підставити голову й спрямувати кулю в ціль – «Меліоратор» виручила стійка.

Та все таки, під завісу поєдинку «Діназу» вдалося забити ще двічі. На 87-й хвилині Владислав Блазунь зважився на удар з-за меж карного майданчику і м’яч, зрикошетивши від захисника, шмигнув у кут меліораторських воріт. За три хвилини Владислав Литченко спрямував снаряд м’яч вперед, де найспритнішим виявився Микита Ходаковський, котрий і постравив переможну крапку в цьому поєдинку.

Тим часом, «Діназ-2» в гостях поступився професіоналам з «Чайки» (Петропавлівська Борщагівка) – 0:3. Ще до перерви господарі зуміли відкрити рахунок, а вже після відпочинку двома точними пострілами підкріпили своє реноме фаворита.

В четвер, 14 лютого, відбудеться другий тур Меморіалу Щанова. Вранці о 10 годині «Діназ-2» на столичному стадіоні «Локомотив» зустрінеться з бзівським «Авангардом», а «Діназ» о 15.00 прийматиме в Лютежі київський «Штурм».

Більше фотографій та відео дивіться на офіційній клубній сторінці в соціальній мережі FB та офіційному каналі в ютубі.