«Діназ» і ще четверо

Понеділок, Листопада 18, 2013 - 13:09

П`ять аматорських команд є незмінними учасниками вищолігових перегонів на стадіонах області в останній чотири роки.

Символічний титул основного старожила чемпіонату Київської області цілком заслужено утримує вишгородський «Діназ», заснований Ярославом Москаленком. 

Команда дебютувала серед аматорської еліти столичного регіону 1999 року й відтоді взяла участь в чотирнадцяти вищолігових турнірах, пропустивши лише сезон 2008 року. За цей період «Діназ» чотири рази сходив на п`єдестал пошани, ставши чемпіоном області 2011 року (до речі, це єдине «золото» для Вишгородського району взагалі) і тричі здобувши бронзові медалі (2005, 2007 і 2010 роки). 

Вісім років поспіль, починаючи з 2006-го, виступає в обласному чемпіонаті ФК «Путрівка» з Васильківського району. Засновник і президент популярного клубу — Леонід Матушевич. Путрівці ніколи не опускалися нижче шостої позиції в офіційному річному реєстрі (найгірший результат — 2011 року), а чемпіонські регалії завоювали тричі — 2007, 2008 та 2010 років. Історичний дебют команда ознаменувала віце-чемпіонським титулом, а нинішнього сезону виборола комплект бронзових нагород.

На рік пізніше за путрівців долучився до чемпіонату Київської області ставищенський «Хілд-Любомир». Сім сезонів клуб, заснований і очолюваний Леонідом Джужиком, утримує позиції в основній шістці (найгірший результат — 2012 року). 2010-го «Хілд-Любомир» став срібним, а 2008 року — бронзовим призером обласної вищої ліги.

По чотири сезони поспіль змагаються в обласному чемпіонаті ФК «Буча» та пісківський «Рубін». Бучанці були бронзовими призерами 2012 року, а цьогорічне п`яте місце, як і два роки тому, є найгіршим результатом клубу в звітний період. Тим часом «Рубін», який, як і ФК «Буча», долучився до вищолігових перегонів 2010 року, почав з 13 місця і неухильно поліпшує свої підсумкові показники. Нинішній сезон став для пісківців найуспішнішим — сьома вищолігова позиція.

Інформ-служба КОФФ 

Коментувати:

Plain text

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Наші партнери