«ДІНАЗ» (Вишгород) – «ОБОЛОНЬ БРОВАР-2» (Буча) – 0:1

Гол: Степаненко (47, з пенальті).

«Діназ»: Крупниченко, Крохмаль, Гарбар, Волошин, Корешков, Бовтрук, Авдалян (Капаністий, 86), Петренко, Ічанський, Марченко (Бриженко, 54), Липовий.

«Оболонь Бровар-2»: Коломієць, Чобанов, Потопальський, Степаненко, Покойовий, Дишкант, Ульянченко (Чідомере, 82), Кузьменков (Козій, 65), Касімов (Сичевський, 90), Прокопенко, Рафальський (Дерев’яго, 69).

На 90-й хвилині вилучений Покойовий («Оболонь Бровар-2»).

Схоже, для вишгородського «Діназу» Володимира Бондаренко вже стає традицією розпочинати будь-яке велике діло з осічки. Минулої весни в головному турнірі Київської області команда стартувала великої поразки від баришівського «Патріоту» (1:4), а потім так розігналася, що ледве не стала чемпіоном. За кілька місяців влітку перший млинець в аматорському сезоні-2018/19 на виїзді проти МФК «Первомайськ» виявився не менш глевким (0:3), але наприкінці змагань діназівці фінішували у верхній частині турнірної таблиці. І ось дебют в професійному футболі. На домашній арені в Демидові господарі поступилися молоді бучанської «Оболонь Броварь-2». Прикро, незаслужено, удар під дих. Та він повинен не збити з ніг, а додати спортивної злості, від якої заскрегочуть зуби і тріщатиме оборона нового суперника.

Саме про це наголосив після гри головний наставник своїм підопічним у роздягальні, де панувала гнітюча тишина. Картати за цю поразку футболісти «Діназу» повинні тільки себе. Команда впродовж матчу створила цілу низку гольових моментів, але не зуміла реалізувати жодного. Натомість отримала гол у власні ворота після пенальті на самісінькому початку другого тайму. Був він стовідсотковим чи ні, нехай вже залишається на совісті арбітра, але якби діназівці забили «свій»м’яч, то настрій був би зовсім інший.

Обидва тренери, і Володимир Бондаренко, і Олег Мазуренко, обрали однакову тактичну розстановку на полі, з одним форвардом і насиченою центральною зоною. От тільки «Діназ» діяв першим номером, а «Оболонь Бровар-2» віддала ініціативу, чекаючи свого шансу. І до перерви в гостей їх було обмаль. Свій перший удар по воротах «пивовари» завдали тільки на 37-й хвилині, коли Богдан Покойовий спромігся з напівоберту спрямувати м’яч в руки Олексію Крупниченко. А перед самісінькою перервою штанга прийшла на допомогу голкіперу вишгородців. Господарі ж, одразу відшукали пробоїни на флангах суперника і раз за разом почали туди проникати. На другій хвилині Вадим Бовтрук пішов на загострення правим флангом й відкинув м’яч під удар Артему Марченко, той не зумів добре прикластися до шкіряної кулі, яка зрізалася з ноги. На дев’ятій хвилині Тамаз Авдалян розрізав лівий край і зробив пас під другий темп – нікого. Футбольна Фортуна поглузувала з Андрія Волошина на 14-й хвилині, коли після подачі від кутового центральний захисник пробив головою тільки в перекладину. Продовжуючи тиснути на суперника, «Діназ» раз за разом господарював на флангах та довести справу до логічного завершення своїх атак не міг.

Прикрий початок другого тайму вимагав від господарів ще більших зусиль попереду. «Діназ» домінував і міг не раз забити. Чудовий момент виник у Сергія Ічанського на 57-й хвилині, коли він головою переправив м’яч в ціль після подачі зі штрафного Вадимом Бовтруком, але воротар оболонців Володимир Коломієць продемонстрував дива реакції.

Чим ближче підбирався фінальний свисток, тим більше поспіху прослідковувалося в діях господарів. Якби в заключні моменти своїх атак вони виявили трішки більше витримки, продемонстрували трішки більше хисту, імпровізації, то, можливо, й результат на табло був би іншим. Холоднокровності, нестандартних рішень не вистачило гравцям «Діназу» аби на позитиві почути фінальний свисток.

Утім, навіть попри такий рахунок вболівальники можуть гордитися своєю командою, котра намагається сповідувати комбінаційний стиль, не грає на результат заради результату, вишкрібаючи турнірні очки за допомогою різноманітних «футбольних автобусів». Такий стиль вже оцінили фахівці, таку гру тепер має полюбити вболівальник, і все більше й більше заповнювати трибуни сільського стадіону. Так, щоб яблуку ніде було впасти. І перемоги обов’зково прийдуть.

Більше фотографій та відео дивіться на офіційній клубній сторінці в соціальній мережі FB та офіційному каналі в ютубі.