«Діназ-2009» провів перший футбольний турнір

Субота, Січня 6, 2018 - 09:31
,

Юні гравці протягом двох днів боролися за головний приз «Кубку Дарниці 2018».

В Києві відбувся Всеукраїнський турнір з міні-футболу «Кубок Дарниці 2018» серед команд 2009 року народження, в якому взяв участь і вишгородський «Діназ-2009» (тренер Геннадій Каплунов). Протягом двох днів команди боролися за головний трофей змагань. Вихованці нашої футбольної академії зіграли шість поєдинків, здобувши дві перемоги (з рахунком 6:0 перемогли «Рух» з Білої Церкви та 3:0 «Ніжин» з Чернігівщини), розійшлися миром зі столичним «Атлетом» (4:4) та ще в трьох зустрічах поступилися.

Футбольні пристрасті вирували на паркеті в кожному матчі, юні футболісти викладалися «по повній» і отримали справжню ігрову насолоду. Та головне, що хлопці відчули присмак турнірної боротьби і здобули новий футбольний досвід. Ось хто демонстрував самовіддачу, захищаючи честь академії «Діназу»: воротар – Максим Білюк; захисники – Віталій Каплун, Богдан Підгулько, Іван Рябцев; гравці атаки – Максим Онищенко, Ярослав Сингаївський, Тимофій та Архип Сердюки, Артем Пономаренко, Діма Брагарник, Лев Дехтяренко.

«Це були дуже корисні змагання на початку ігрового року, - відзначив Геннадій Каплунов. – Команда отримала хороший заряд на зимових канікулах і тепер з новими емоціями юні футболісти будуть готуватися до наступних турнірів. І нехай нам не вдалося на цей раз здобути загальну перемогу, але віримо, що кубки ми ще не раз привеземо додому. Хочу передати всім вітання з Новим роком та Різдвом, а також від імені батьків поздоровити президента клубу Василя Богдановича Наливайко з днем народження».      

Коментувати:

Plain text

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Наші партнери