«Діназ-2009» по перерві дотиснув «Рубін»

Вівторок, Квітня 16, 2019 - 12:31

Два цікаві поєдинки дитячих команд відбулися в Лютежі.

Яскраву перемогу в чемпіонаті області здобув «Діназ-2009» (тренер Геннадій Каплунов), який на арені в Лютежі розібрався з пісківським «Рубіном» 6:2. Перша половина зустрічі склалася досить напружено і лиш незадовго до перерви діназівцям вдалося відкрити рахунок. Зате після відпочинку м’ячі в сітку гостей посипалися немов з рогу достатку. Зробивши перевагу комфортною, господарі послабили пильність в обороні й пропустили два голи. Загалом у складі нашої команди відзначалися Т.Сердюк (2), Білюк, А.Сердюк, Сингаївський, Хміль.

Склад «Діназу-2009»: Шаповалов, А.Сердюк, Білюк, Каплун, Т.Сердюк, Куковенко, Ощенко, Сингаївський, Підгулько. Заміни: Рябцев, Хміль, Пономаренко, Власюк, Головатченко, Брагарник.

«Перший тайм ми провели не на тому рівні, який було б потрібно, допускаючи занадто багато помилок та не завершуючи свої атаки, - сказав наставник Геннадій Каплунов. – Добре, що все ж таки вдалося розпечатати ворота «Рубіну» ще до перерви. В другому таймі хлопці розбігалися й забили п’ять м’ячів. Ця перемога допомогла нам закріпитися на третьому місці в турнірній таблиці».

«Діназ-2006» (тренер Ігор Іваненко) пропустив два голи від ровесників «Рубіну» в кожному з таймів і зазнав поразки 0:2. Обидва м’ячі залетіли після помилок діназівської оборони. Наприкінці першого тайму гості відкрили рахунок, а в середині другого встановили остаточний результат. На жаль, занадто коротка лава запасних не дала можливості наставнику внести корективи або підсилити дії команди.

Ось хто виходив на поле у складі «Діназ-2006»: Онищенко, Підлісний, Юрченко, Сергієнко, Рудник, Тарабан, Киреєв, Давидок, Михайловський, Гризун, Савенко, Бондар, Слободянюк.

Більше фотографій та відео дивіться на офіційній клубній сторінці в соціальній мережі FB та офіційному каналі в ютубі.