«Діназ-2007» провів дві серії післяматчевих пенальті

Середа, Червня 20, 2018 - 12:08
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Вишгородці завоювали бронзові медалі чемпіонату області.

На діназівській арені в Лютежі пройшов фінал обласного чемпіонату серед команд 2007/2008 років народження. Поборотися за золоті нагороди з’їхалися переможці чотирьох зон Київської області – «Діназ» (Вишгород), «Каскад» (Бровари), КОДЮСШ-Зміна (Біла Церква) та ДЮСШ-Колос (Фастів-Ковалівка).

Перед початком змагань було проведено жеребкування, котре визначило пари півфіналістів. Нашому «Діназу-2007» (тренер Микола Слободянюк) довелося боротися з білоцерківською КОДЮСШ-Зміна. У першому таймі вишгородці повністю домінували на полі і зуміли відкрити рахунок (м’яч провів Сингаївський). По перерві ініціатива перейшла до гостей, а діназівці діяли частіше на контратаках. Якби Дворський реалізував два свої виходи віч-на-віч з голкіпером, то все вирішилося б на користь «Діназу-2007». Натомість, вони пропустили випад суперника, котрий зробив рахунок нічийний. В результаті переможця довелося визначати за серією пенальті, котру точніше пробили хлопці з Білої Церкви. В іншому півфіналі броварський «Каскад» поклав на лопатки об’єднану команду Фастова та Ковалівки ДЮСШ-Колос – 2:0. Отож, діназівцям довелося боротися за бронзові медалі саме з фастівцями.

Основний час битви «Діназ-2007» - ДЮСШ-Колос знову завершився внічию 1:1 (у нашій команді відзначився Тарабан), а потім була призначена серія після матчевих пенальті. Вона затягнулася аж на двадцять хвилин, оскільки командам довелося виконати по 15 ударів, з котрих більшість виявилися невдалими. Врешті-решт рефері зафіксував перемогу «Діназу-2007» з рахунком 5:4. А боротьбу за «золото» впевнено виграв «Каскад» з Броварів, у якого не виникло жодних проблем у вирішальному матчі з КОДЮСШ-Зміна – 4:1.

Після завершення турніру відбулося нагородження медалями всіх учасників, яке проводили виконавчий директор КОФФ Василь Наливайко та куратор змагань Володимир Маслов. Спочатку кубки та медалі були вручені командам, як переможцям своїх зон, а потім нагороди відповідного ґатунку отримали тріумфатори фінального турніру. Компетентне жюрі також визначили лауреатів в індивідуальних номінаціях за підсумками всього сезону. Кращий воротар – Денис Галка («Діназ-2007»), кращий захисник – Марк Безпалий (КОДЮСШ-Зміна), кращий нападник Глеб Гончар (ДЮСШ-Колос), кращий гравець – Іван Фещенко («Каскад»).