«Діназ-2007» продовжує боротьбу за медалі

Вівторок, Червня 12, 2018 - 14:06

Юні вишгородці вдало виступили в групі, фінішувавши на другому місці.

В червні заключні поєдинки проходять у різних вікових категоріях чемпіонатів Києва, області та України. «Діназ-2007» (тренер Микола Слободянюк) в завершальному турі групового турніру в Лютежі приймав свого головного конкурента на перше місце – «Рубін» (Пісківка). Протягом гри діназівці повністю володіли ініціативою й створили безліч гострих моментів біля воріт суперника. Їм вдалося відкрити рахунок ще в першому таймі, коли відзначився Аксьонов, але ефективність інших атак господарів виявилася дуже низькою. Натомість, пісківці дуже вдало провели другий тайм. Спочатку вони зрівняли рахунок, а на останніх секундах матчу вирвали перемогу 2:1. Утім, цей результат вплинув тільки на розподіл місць в групі. І «Діназ-2007», і «Рубін» здобули право взяти участь у фінальному турнірі, де зберуться сильніші команди груп і розіграють комплекти нагород чемпіонату області.

Склад «Діназу-2007»: Д.Галка, Шульга, Сингаївський, Степура, Заблоцький, Остапчук, Латута, Аксьонов, Дворський, Тарабан, Петриченко, А.Галка.

Тим часом «Діназ» U-13 (тренер Ігор Іваненко) виграв свій матч у ровесників пісківського «Рубіну» 1:0. Єдиний м’яч після подачі з кутового в боротьбі з голкіпером проштовхнув у ворота Підлісний.

Ось хто виходив на поле у складі діназівців: Онищенко, Підлісний, Тарабан, Рудник, Кірчев, Михайловський, Гризун, Ясь, Вербовий.

«Діназ» U-15 (тренер Олександр Гончаров) не зумів схилити шальки терезів на власний бік в грі плей-офф з вишгородською «Чайкою» борючись за вихід до фінальної групи. В неділю наша команда в Лютежі поступилася і в матчі-відповіді – 0:2. Хоча в першому таймі діназівці продемонстрували свою справжню силу, затиснувши суперника на їх половині поля. Вже на третій хвилині Добровольський перевірив на міцність перекладину і поступово тиск на ворота господарів збільшувався. Кілька шансів відзначитися втратив Овчарук, не підтримали головного форварда й партнери. Отож, на перерву команди пішли без забитих м’ячів.

Відсидівшись в захисті, «Чайка» в другому таймі розправила крила і полетіла вперед. Вдало вийшов на заміну Пахолюк, котрий на 42-й хвилині взяв ініціативу на себе і пробив низом в дальній кут. Спроби господарів розхитати оборону суперника значно втратили в своїй гостроті, чим повноцінно скористалися гості. За шість хвилин до завершення поєдинку вони зуміли подвоїти перевагу, потім ледве не пропустили втретє, м’яч з пустих воріт виніс Загладько. Таким чином, за сумою двох матчів саме «Чайка» здобула право поїхати в Конотоп, де буде розіграна путівка до вищої ліги.

Склад «Діназу» U-15: Косенко, Загладько, Олексієнко, Воронін, Бельшев, Добровольський, Кисіль, Пазинич, Іродовський, Мельниченко, Овчарук. Запасні: Сириця, Петровський, Півень, Александров, Потебенько, Бондар.

«Нам вдалося нав’язати супернику бій в першому таймі. Ми повністю володіли ініціативою і два м’ячі точно награли, - говорить Олександр Гончаров. – Якби трішки везіння і пощастило забили, то могли б в другому таймі сподіватися на позитивний результат. Після перерви суперник додав, а нам за спеки просто не вистачило сил аби поборотися до кінця».

Перший склад «Діназу-2005» (тренер Олександр Гончаров) матч вищої ліги чемпіонату Києва проводив у Щасливому, де зустрічався зі столичним «Арсеналом» (2:2). Повівши в рахунку після влучного удару Саленко, вишгородці досить довго втримували свою перевагу, але наприкінці зустрічі пропустили. Тут же гості заробили й реалізували пенальті. «Діназ-2005» здобув нічию завдяки прицільному пострілу Найдьона.

«Діназ-2005»: Кузуб, Новік, Сизонюк, Крікужас, Віхляєв, Крижановський, Ковальов, Матчкевич, Андрющенко, Кокоровець, Пінчук. Заміни: Бойко, Саленко, Таргонський, Найдьон.

Другий склад «Діназу-2005» (тренер Ігор Іваненко) відправився в гості до столичної «Зміни-Оболонь». Протягом матчу команди значну увагу приділили надійним діям в обороні, тому великої кількості гострих моментів не було створено. Хоча подеколи м’яч все ж таки міг побувати у воротах. Наприклад, в одному з епізодів Рудницький не використав вихід на побачення з голкіпером киян.

«Діназ-2005»: Севба, Хоменко, Кондратюк, Підяш, Шиденко, Мезінцев, М.Білошицький, В.Білошицький, Волинець, Вдовиченко, Рудницький. Заміни: Маруженко, Півень.

Більше фотографій та відео дивіться на офіційній клубній сторінці в соціальній мережі FB та офіційному каналі в ютубі.