«Діназ-2005» вийшов в фінал Кубку Києва

Вівторок, Травня 15, 2018 - 08:47
,

У вирішальному матчі за почесний трофей вишгородці зійдуться з київським «Динамо».

Кубкова пора настала і для юних команд нашої футбольної академії. «Діназ-2003» (тренер Олександр Гончаров) в півфіналі Кубку Києва поступився в гостях київській «Зміні» (0:2). В середині першої половини господарі зуміли відкрити рахунок, скориставшись помилкою голкіпера після подачі кутового, а після короткого відпочинку оболонець зіграв на випередження і замкнув фланговий простріл партнера.

«Діназ-2003»: Косенко, Олексієнко, Петровський, Добровольський, Пазинич, Сіриця, Бельшев, Кисіль, Мельниченко, Іродовський, Овчарук. Заміна: Загладько.

«Якщо в першому таймі команді вистачило сил на рівних боротися з суперником, на полі точилася рівна боротьба, то в другому ми трохи «підсіли» і «Зміна» нас переграла, - констатував Олександр Гончаров. – У нас виявилася короткою лава запасних і просто ніким було підсилити гру в ході поєдинку. Утім, особливих претензій щодо віддачі футболістів я не маю».

Натомість інші підопічні Олександра Гончарова («Діназ-2005») розібралися в принциповому кубковому двобої зі столичним «Арсеналом» - 2:0. Перший м’яч забив Ковальов ще до перерви. Діназівський півзахисник встиг на силовий простріл партнера і спрямував шкіряну кулю в дальній нижній кут. Цей рахунок тримався майже до фінального свистка і лиш за дві хвилини кінця гри шикарний гол створив Пінчук. Один із захисників «Діназу-2005» протягнув м’яч майже через все поле, потім зіграв у «стінку» з Пінчуком і щосили пробив по воротах. Снаряд влучив у перекладину і відлетів в поле. Ось тут його і піймав Пінчук, «ножницями» через себе спрямувавши м’яч в ціль.

«Діназ-2005»: Бойко, Сизонюк, Крікужас, Андрющенко, Віхляєв, Гунявий, Саленко, Ковальов, Маткевич, Пінчук, Тутєров. Заміни: Крижановський, Кокоровець.

«Дуже складна гра, як і всі проти «Арсеналу», - сказав Олександр Гончаров. – Ініціатива ситуативно переходила від однієї до іншої команди. У них два хороших нападаючі, котрі завдали нам чимало клопоту, але захисники цього разу чудово їх зуміли нейтралізувати. У фіналі ми зустрінемося з київським «Динамо», матч заплановано на наступний тиждень. До речі, через одні вихідні відбудеться також і календарна зустріч з динамівці в регулярному чемпіонаті. Отож, нас очікують підряд два непрості поєдинки проти «Динамо».

А вже за два дні цей же склад «Діназу-2005» вийшов на гру чемпіонату Києва проти столичної «Зміни». Емоційного заряду команді трішки не вистачило і вона поступилася опонентам (0:2), пропустивши в кожному з таймів по одному голу. Причому, обидва м’ячі були забиті після стандартних положень. Хоча по ходу зустрічі діназівці й самі створили з десяток гольових моментів і могли повернутися додому, як мінімум, з нічиєю. Та Ковальов, Пінчук, Тутєров, Кокоровець так і не довели зусилля команди до логічного завершення.

Склад «Діназу-2005»: Бойко, Крікужас, Крижановський, Новік, Віхляєв, Гунявий, Таргонський, Ковальов, Маткевич, Пінчук, Тутєров. Заміни: Саленко, Кокоровець, Найдьон, Єрмачков.

Тим часом «Діназ-2008» (тренер Микола Слободянюк) не залишив жодних шансів столичній «Фортуні» - 9:1. Лишень на початку поєдинку суперники щось змогли протиставити вишгородцям та поступово перевага нашої команди почала втілюватися у забиті м’ячі. В цьому матчі чотири голи в свій актив записав Кийков, по два м’ячі забили Вакульчик та Пенькний, ще одного точного удару завдав Сидельников.

Більше фотографій та відео дивіться на офіційній клубній сторінці в соціальній мережі FB та офіційному каналі в ютубі.