«Діназ-2005» розбив в Житомирі «Полісся»

Четвер, Вересня 24, 2020 - 08:45

Чотири команди академії відіграли матчі чемпіонату України.

Вища ліга чемпіонату ДЮФЛУ набирає обертів. Напрочуд вдало в ній виступає на «Діназ-2005» (тренер Олександр Гончаров), котрий цього разу в гостях декласував ровесників з житомирського «Полісся» - 4:0. Матч проходив на новому затишному стадіоні «Спартак», де покладено штучне поле останнього покоління.

Зустріч розпочалася для гостей дещо неприємно. Вже на 10-й хвилині у ворота вишгородців було призначено одинадцятиметровий. Трішки дивне рішення арбітра, яке, здається, було помилковим, але хто ж це визнає тепер… Утім, футбольний Бог все бачив і гравець «Полісся» не забив, влучивши в стійку воріт. Зате відповідь діназівців на 30-й хвилині була більш вагомою. Розігравши чудову комбінацію, вони відкрили рахунок. Результативний удар в свій актив записав Тихонов. Одразу після відпочинку «Діназ-2005» зумів подвоїти свою перевагу. Пінчук скористався помилкою захисника та голкіпера й спрямував м’яч в ціль. Третій гол провів Саленко, котрий головою чітко завершив фланговий навіс Дідича. Господарі, звичайно ж, прагнули забити хоча б гол престижу, але пропустили вчетверте. Цимбал прорізав напівфланг суперника та віддав гольову передачу Могилевецю, котрий і поставив крапку в цій перемозі.

«Діназ-2005»: Кузуб, Пархоменко, Койніченко, Онуфрійчук, Крижановський, Дідич (Гончаров), Савинець, Саленко, Андрющенко, Тихонов (Цимбал), Пінчук (Могилевець).

«Виїзд був дуже непростим, - сказав після матчу Олександр Гончаров. – Суперник досить кваліфікований і якби вони забили першими, то хтозна, як все склалося б. Коли ж ми повели в рахунку, то «Полісся» полізло відіграватися і ми зуміли кілька разів спіймати їх на контратаці».

«Діназ-2007» (тренер Олександр Гончаров) в своєму двобої з «Поліссям» поступився 2:4. Гра була дуже цікавою і напруженою. Свою роль відіграла реалізація та помилки захисту. Житомиряни цим скористалися вдало, а вишгородці – ні. Вже в перші десять хвилин поєдинку було забито три голи: два у ворота діназівців, один – поліщукам (Каліниченко). На початку другого тайму наш захисник порушив поблизу карного майданчику правила і господарі чітко виконали штрафний. Та невдовзі Каліниченко оформив дубль, знову скоротивши відрив. Потім був ще один гол у ворота «Полісся», який забив Братиця, але арбітр його не зарахував. І тут же гості вкотре допустили помилку в обороні та пропустили четвертий гол.

«Діназ-2007»: Яворський, Ручко, Братиця, Крез, Аксьонов, Шосталь (Ковальчук), Звягінцев (Ахтирьов), Біленко, Довгань (Латута; Борецький), Наливайко (Журба), Каліниченко.

«Вийшов непоганий матч, ми забили два чудові голи, але помилки в захисті призвели до поразки, - прокоментував Олександр Гончаров. – Трохи є претензії до виїзного суддівства, бо можна були призначати пенальті у ворота «Полісся». Але це закономірність українського футболу».

Тим часом, в Лютіж завітала чернігівська «Юність». Першими на поле проти ровесників вийшов «Діназ-2004» (тренер Олександр Сосніхін). Матч завершився результативною нічиєю – 1:1. Суперники прибули на поєдинок в якості лідера групи, тому передбачалося, що гра буде дуже непростою. Так воно й вийшло. Але діназівцям вдалося продемонструвати непоганий футбол і відібрати очки у фаворита. Обидва голи влетіли у ворота по перерві. Відкрили рахунок господарі на 66-й хвилині, відзначився Касянчук. М’яч у відповідь гості провели вже за вісім хвилин. Касянчук мав, як мінімум, ще три нагоди, щоб забити, але не скористався ними.

«Діназ-2004»: Голумб, Чернишов, Дубровський, Барзашвілі, Дебелко (Буду, 72), Воробйов, Михно (Пролубщиков, 59), Чельцов (Черкун, 88), Косман (Касянчук, 51), Гайдук (Петренко, 85), Калашнік (Сом, 83). Голи: Касянчук (66) – Кільдій (74).

Зустріч «Діназу-2006» (тренери Микита Кривоногов та Максим Мелешко) з чернігівською «Юністю» втішного результату для нашої команди не принесла – 1:3. Суперник виявився на голову сильнішим і реалізував ті моменти, які він створив. До того ж, їм допомогли два дуже швидкі голи, які вони провели на початку матчу. В середині другого тайму діназівцям все ж таки вдалося скоротити розрив (м’яч після подачі з кутового головою в сітку відправив вихованець академії Роман Тинда) , а потім вони створили ще кілька гострих моментів. Якби завершили хоча б один з них, то розвиток подій міг повернутися по-іншому. Натомість, «Юність» забила втретє і фактично вирішила питання про переможця.

«Діназ-2006»: Ягуста, Карлук (Шлапак, 39), Ковальчук (Сліпчук, 8), Ліщук (Сичов, 53), Михайловський, Немножко (Волков, 42; Лозовий, 56), Рогаль (Литовченко, 41), Старчук, Тинда, Богдан, Пчелінцев. Голи: Тинда (49) – Велігорський (8), Корж (23), Короленко (53).

Більше фотографій та відео дивіться на офіційних клубних сторінках в соціальних мережах та офіційному каналі в ютубі.