«Діназ-2005» провів дві зустрічі столичного чемпіонату

Четвер, Листопада 9, 2017 - 10:26

В одному з матчів хет-триком відзначився Рудницький.

На днях два поєдинки в чемпіонаті Києва провів «Діназ-2005» (тренер Ігор Іваненко). Спершу вишгородці відправилися до столиці, де на вулиці Богатирський зустрілися з «Чемпіоном-Дарниця». Жодній з команд не вдалося забити хоча б один м’яч і матч завершився нульовою нічиєю. Кілька гострих моментів гравці все-таки створили, але не реалізували ці шанси. У складі діназівців чудову нагоду втратив Рудницький, коли вийшов віч-на-віч з голкіпером суперника та не зумів відправити м’яч в сітку.

Повний склад «Діназу-2005» у цьому матчі виглядав так: Севба, Хоменко, Кондратюк, Соколов, Хіра, Мезінцев, Волинець, Вдовиченко, Рудницький, Савчук, Шиденко, В.Білошицький, Кільчик, Маруженко, Дузькрятченко, Підяш, М.Білошицький, Дутко.

Наступний суперник – київський «Добро-Восход» - вже не встояв під натиском «Діназу-2005», котрий в Лютежі здобув впевнену перемогу 4:1. В ході поєдинку діназівці повністю володіли ініціативою і контролювали перебіг подій на полі. Вже в першій половині зустрічі гостей двічі засмутив Рудницький. По перерві столичні футболісти скоротили розрив, але третій м’яч Рудницького та точний удар Найдьона забезпечили впевнений успіх господарів. Наш форвард Рудницький міг оформити покер та рефері в цьому епізоді зафіксував сумнівний офсайд.

Склад «Діназу-2005»: Севба, Хоменко, Крижанівський, Найдьон, Соколов, Кондратюк, Мезінцев, Волинець, Шиденко, Дутко, Рудницький. Запасні: Хіра, Вдовиченко, Савчук, Підяш, Кільчик, Маруженко. 

Коментувати:

Plain text

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Наші партнери