«Діназ-2004» завершив сезон

Четвер, Листопада 9, 2017 - 12:22

Перед перервою вишгородці підписали мирову з «Атлетом».

Перший склад «Діназу-2004» (тренери Олександр Гончаров, Олексій Чернишов) осінню частину сезону чемпіонату Києва у вищій лізі завершив гостьовим поєдинком проти «Атлету». Синдром заключного туру відіграв свою роль і обидві команди прагнули перш за все піти на зимову перерву з позитивними емоціями, а для цього потрібно було, як мінімум, не програти.

Мабуть тому команди перш за все оберігали власні ворота в недоторканості, а вже при нагоді думали про атаку. Небезпечні моменти в цій зустрічі можна перерахувати на пальцях. «Атлет» двічі випробував на міцність каркас діназівських воріт, потрапивши в перекладину, «Діназ-2004» міг вирвати перемогу незадовго до фінального свистка та Березинець безрезультатно вийшов на побачення тет-а-тет з голкіпером суперника.

Ось хто виходив на поле у складі «Діназу-2004»: Самойленко, Костина, Гайдук, Пироженко, Овсієнко, Богініч, Краснощок, Соколовський, Роженко, Чередник, Березинець, Калашник, Почепецький. 

«Відверто кажучи, гра залишила бажати кращого, - прокоментував матч Олександр Гончаров. – Практично не було моментів у цьому матчі. У нас коротка лава запасних, тому довелося грати майже одним складом все перше коло. Трохи підвела реалізація, задовольнилися всього одним очком». 

Коментувати:

Plain text

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Наші партнери