«Діназ-2003» та «Діназ-2005» розпочали виступ у чемпіонаті Києва

Середа, Квітня 10, 2019 - 12:45

Вишгородці провели перші весняні офіційні поєдинки.

Вслід за дорослими командами нашої футбольної родини, розпочали рік офіційних матчів і дитячі колективи. «Діназ-2005» (тренер Олександр Гончаров) зійшовся з київським «Арсеналом». Зустріч вищої ліги чемпіонату Києва проходила на добре знайомому діназівцям штучному полі динамівської бази в Конча Заспі. Непростий і напружений поєдинок завершився мінімальною перемогою «канонірів» з рахунком 1:0. Єдиний переможний м’яч «Арсенал» забив у другому таймі, скориставшись вдалими на підборі й затим влучивши точно в «дев’ятку». У вихованців вишгородського клубу в кінці просто не вистачило сил аби уникнути поразки.

«Досить класний вийшов перший тайм у виконанні наших футболістів. Ми створили, як мінімум, три хороші моменти для взяття воріт «Арсеналу», але не зуміли точно зіграти в завершальній стадії атак, - констатував Олександр Гончаров. – В другому таймі на грі позначилася наша коротка лава запасних. Виникли кадрові проблеми, оскільки деякі гравці захворіли і підсилити гру виявилося складно, цим й скористався суперник. Хоча загалом, це був нічийний матч. Постараємося реабілітуватися в наступній грі з київським «Атлетом».

Натомість, «Діназ-2003» (тренер Юрій Клиновський) в столичному чемпіонаті вищої ліги не зумів нічого протиставити вихованцям іменитого київського «Динамо». Фінальний свисток зафіксував більш ніж впевнену перемогу опонентів 7:0. З таких осічок потрібно робити правильні висновки і рухатися далі.

Більше фотографій та відео дивіться на офіційній клубній сторінці в соціальній мережі FB та офіційному каналі в ютубі.