«Діназ-2» стартує матчем з «Любомиром»

Четвер, Березня 7, 2019 - 15:07

Визначилися 13 учасників вищої ліги Київщини, одне місце залишилося вакантним.

В четвер в приміщенні Київської обласної федерації футболу відбулося засідання учасників чемпіонату вищої ліги, котрий стартує за місяць. Отож, остаточно відомі 13 колективів, котрі вийдуть на старт і боротимуться за титул чемпіона Київщини. Серед них буде й вишгородський «Діназ-2» (тренер Анатолій Блазунь). Поки залишається відкритим питання щодо чотирнадцятого учасника турніру. На це місце в когорті лідерів любительського футболу регіону претендують одразу три клуби – київський «Штурм», ірпінська «Кудрівка» та колектив з Білої Церкви. Остаточно питання буде врегулювано найближчими днями.

Після жеребкування календаря стало відомо, що стартовий поєдинок нового чемпіонату «Діназ-2» має провести в Ставище проти місцевого «Любомиру». Але оскільки чемпіонат заплановано розпочати 6 квітня, то цілком ймовірно, що зелений газон в цьому містечку ще не буде повністю готовий прийняти команди. Тому не виключено, що матч буде перенесено на штучне поле спортивної арени в Лютежі. Згодом буде опубліковано повний календар базових днів всього чемпіонату вищої ліги Київської області.

«Коли мені довелося тягнути номерки для «шахматки» календаря, то там була цифра «8», а потім за мною представник «Любомиру» показав «7». Отож, одразу стало зрозуміло, що ми гратимемо в першому турі, - розповів старший тренер «Діназу-2» Анатолій Блазунь одразу після завершення процедури жеребкування. – Базовий день першого туру – 6 квітня, орієнтовно час початку матчу 15.00. В календарі будуть певні коригування, тому цілком можливо, що весною в першому турі ми зіграємо вдома, а осінню на виїзді. До того ж, комітет з проведення змагань має розвести команди, які грають на одному стадіоні. Наприклад, нас та «Межигір’я». Це все буде також враховано в остаточному варіанті календаря, який зараз узгоджується комітетом з проведення змагань.

Наше головне завдання в чемпіонаті області – награвати власну молодь та готувати кандидатів до першої команди, яка виступатиме в чемпіонату України серед аматорських команд та готуватиметься до дебюту в професійному футболі. Саме така мета поставлена керівництвом клубу. І лишень на ті позиції, які потребуватимуть серйозного підсилення, ми запрошуватимемо нових гравців. Звісно, тісно взаємодіятимемо з першої командою та тренерським штабом під керівництвом Володимира Бондаренко. Деякі гравці потраплять в заявку «Діназу-2» й матимуть можливість для повноцінної ігрової практики. Перш за все, нам потрібно вибудувати клубну вертикаль, котра повноцінно й ефективно працюватиме.

Нині у складі «Діназу-2» тренується двадцять футболістів, але потрібно ще підвищити конкуренцію на певні позиції, тому шукатимемо нових кандидатів. В суботу, 9 березня, зіграємо в Лютежі контрольний матч з клубом ім.Льва Яшина (U-19). В четвер, 14 березня, заплановано матч з дебютантом вищої ліги броварським «Беркут-Легіон». Гра розпочнеться о 15 годині. А 16 березня, в суботу, відбудеться поєдинок проти київського «Титану». Це новий колектив і він планує виступати в чемпіонаті Києва. Такий щільний ігровий графік робимо для того, що побачити в грі чим більше футболістів».   

13 участників чемпіонату Київської області (вища ліга): «Авангард» (Бзів), «Діназ-2» (Вишгород), «Патріот» (Баришівський р-н), «Джуніорс» (Шпитьки), «Межигір’я» (Нові Петрівці), «Меліоратор» (Буча), ДГ «Шевченківське» (Денихівка), «Десна» (Погреби), «Сокіл» (Михайлівка-Рубежівка), «Любомир» (Ставище), ФК «Бровари», «Асканія-Флора» (Калинівка), «Беркут-Легіон» (Бровари).

 1 тур, 6 квітня

«Патріот» - «Джуніорс»

«Меліоратор» - «Міжигір’я»

«Сокіл» - «Асканія-Флора»

«Беркут-Легіон» - ДГ «Шевченківське»

«Любомир» - «Діназ-2»

ФК «Бровари» - ??

«Десна» - ??

2 тур, 13 квітня

«Межигір’я» - «Десна»

«Асканія-Флора» - «Патріот»

ДГ «Шевченківське» - «Меліоратор»

«Діназ-2» - «Сокіл»

«Беркут-Легіон» - «Любомир»

?? – ФК «Бровари»

?? – «Джуніорс»

Коментувати:

Plain text

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Наші партнери