«Діназ-2» поступився ковалівцям

Субота, Серпня 3, 2019 - 09:37

Резервісти провели черговий спаринг.

В суботу в Ірпіні «Діназ-2» (тренер Анатолій Блазунь) зіграв контрольний поєдинок з ковалівським «Колосом» U-19. Матч, який тривав чотири тайми (два по 45 хвилин та два по 30 хвилин) завершився перемогою номінальних господарів 2:0. Подібний формат наставники застосували для того аби надати повноцінне навантаження всім футболістам, що перебувають в командах на перегляді й в бойових умовах оцінити їх потенціал. Як зазначив після гри Анатолій Блазунь, нині в «Діназі-2» з’явилося кілька перспективних гравців і їх подальша доля в клубі вирішиться найближчим часом. Адже офіційні матчі чемпіонату Київської області у вищій стартують вже за найближчим часом.

Щодо битви з «Колосом» U-19, то діназівці розпочали матч досить активно і навіть зуміли забити гол на 16-й хвилині, але суддя за підказки збоку відмінив взяття воріт, зафіксувавши офсайд у Руслана Подоля. Наприкінці першого тайму неймовірний шанс отримав Сергій Долженко. З правого флангу Андрій Дорошенко зробив передачу на ближню стійку й у високому стрибку Долженко головою спрямував м’яч поряд з ближньо «дев’яткою». А за кілька хвилин Сергій змушений був достроково залишити поле, отримавши травму.

По перерві відбулися заміни і ковалівці трішки вирівняли гру. В середині тайму вони заробили пенальті та вишгородців виручив воротар, котрий перебуває на перегляді. На 86-й хвилині матчу чудову нагоду вийти вперед мав юний діназівець Дмитро Клименко, але не зумів перекинути м’яч через воротаря під час виходу один на один. Тут же «Колос» U-19 організував атаку у відповідь і вразив ціль. Спрацював стандартний неписаний футбольний закон: не забиваєш ти – забивають тобі.

У наступних двох таймах тренери дивилися переважно за новачками. Трішки вдалими виявилися ковалівці, котрі вже за тиждень дебютують в чемпіонаті ПФЛ своєї вікової категорії. Підопічні Владислава Савчука та Андрія Гірчі до фінального свистка забили ще раз і встановили остаточний рахунок поєдинку.

Більше фотографій та відео дивіться на офіційній клубній сторінці в соціальній мережі FB та офіційному каналі в ютубі.