«Діназ-2» обіграв «Титан»

Понеділок, Березня 18, 2019 - 07:28

Резервісти провели черговий контрольний поєдинок.

Продовжуючи підготовку до сезону, «Діназ-2» в товариській зустрічі в суботу обіграв київський «Титан» з рахунком 4:2. Матч відбувся на арені в Лютежі і головний тренер Анатолій Блазунь надав можливість вийти на полі всім, хто нині перебуває в команді.

В першому таймі діназівці мали територіальну та ігрову перевагу, вдало скориставшись своїми шансами. Два голи Микити Ходаковського стали логічним завершення атак господарів. По перерві відбулися серйозні перестановки в складі «Діназу-2» і гра вирівнялася. Зате ті, хто спостерігав за поєдинком з трибун насолодилися вже чотирма забитими м’яча. Ще два точні постріли на свій рахунок у вишгородців записали Валентин Климчук та Дмитро Марченко.

«Матч проходив під дощем, тому це створювало додаткові труднощі для футболістів. Знову ж, як і в грі з «Беркут-Легіоном», ми непогано відіграли перший тайм і забили два хороші м’ячі, - констатував старший тренер «Діназу-2» Анатолій Блазунь. – Окрім того, той же Микита Ходаковський мав ще кілька шансів аби забити та не використав їх. По перерві й Діма Марченко забив один з трьох. Дві чудові нагоди він не використав. Добре, що ми створюємо гольові моменти, хлопці відчувають смак голів. Вимальовується склад команди, на який ми зможемо розраховувати в сезоні. Будемо награвати його в наступних матчах».