Чепурненко та Бафталовський ввійшли до збірної першого півріччя

П'ятниця, Грудня 31, 2021 - 16:11

Два діназівці стали лауреатами нинішнього сезону.

Напередодні новорічно-різдвяних свят Sport Arena визначила символічну збірну, включивши до неї 33 кращих футболістів Другої ліги. На думку фахівців, місце в ній отримали два гравці «Діназу» - центральний півзахисник Євген Чепурненко та лівий хавбек Артем Бафталовський. Безперечно, обидва зіграли важливу роль у нашій команді. Хоча у нас є й інші виконавці, котрі також могли б претендувати на потрапляння в когорту кращих.

ЧЕПУРНЕНКО Євген («Діназ»)
18 матчів ‒ 10 голів, 6 асистів

«Важко визначити ту міру корисності, яка від Чепурненка дістається «Діназу». Він і основний виконавець стандартів, і основний пробиваючий з гри. У його ногах – організація та підготовка атак, пасова робота. При цьому вишгородська команда суттєво змінила свою гру, змістивши акцент у бік дальніх ударів, які так добре виходять у Чепурненка. «Діназ» залежить від цього гравця, і такої залежності від окремо взятої одиниці в команди давно не було» - констатували спортивні журналісти.

БАФТАЛОВСЬКИЙ Артем («Діназ»)
19 матчів ‒ 4 голи, 3 асисти

«Стрімкий футболіст, спинити якого без фолу важко, - вважають спеціалісти. - Бафталовський – один із тих, хто уособлює собою стиль сучасного «Діназа», при його хороших даних він ще й старається підтягуватися до високого рівня Чепурненка, Кірієнка та інших досвідчених гравців вишгородського клубу. Індивідуальні показники Артема могли б бути кращими, проте віддаємо належне його командності, на відміну від більш, так би мовити, егоїстичних гравців, націлених суто на завершення чи ефектні дії».

Коментувати:

Plain text

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Наші партнери