Битва лідерів Другої ліги в Туреччині

Понеділок, Березня 8, 2021 - 18:18

«Діназ» в контрольному матчі мінімально поступився «Металу».

В турецькому Белєку, 8 березня, відбулася зустріч лідерів двох груп української Другої ліги. На центральному полі спортивного центру «Аркадія» вишгородський «Діназ» у напруженому протистоянні зазнав поразки від харківського «Металу» - 1:2.

До перерви на полі розгорнулася жорстка позиційна боротьба, в котрій жодній з команд не вдалося створити хоча один стовідсотковий момент. Якщо й виникала якась загроза, то переважно після ударів з середньої та дальньої відстані. Але голкіпери помилок не допускали.

Доля зустрічі була вирішена в другому таймі протягом одинадцяти хвилин, коли команди забили всі три м’ячі. Відкрили рахунок вишгородці на 67-й хвилині. Артем Бафталовський зліва зробив прострільну передачу у воротарський майданчик «Металу», де Олександр Апанчук у боротьбі з голкіпером та захисником зумів проштовхнути м’яч в сітку. Минула всього хвилина і «Метал» в першій же своїй атаці зрівняв рахунок. Бразилець Жо вирізав м’яч точно на голову Руслану Фоміну і той головою переправив його в сітку. Фомін став співавтором другого голу у  ворота «Діназу». Саме від відкинув м’яч у карному майданчику діназівців на Миколу Яроша, котрий і спрямував його низом у дальній кут воріт. Підопічні Володимира Бондаренко спробували уникнути прикрої поразки, але оборонні редути харків’ян більше не дали тріщини.

«ДІНАЗ» (Вишгород) – «МЕТАЛ» (Харків) – 1:2

Голи: Апанчук (67) – Фомін (68), Ярош (78).

«Діназ»: Крикнін, Банасевич, Дмитренко, Волошин, Помазан, Старенький, Белич, Петренко, Брижчук, Бовтрук, Кірієнко. На заміну виходили: Апанчук, Бриженко, Бафталовський, Корешков, Ічанський.

Відтак, у команди з Київщини залишився ще один контрольний матч в Туреччині. 10 березні діназівці о 10 годині зустрінуться із запоріжським «Металургом» і ввечері того ж дня відправляться додому.

Більше фотографій та відео дивіться на офіційних клубних сторінках в соціальних мережах та офіційному каналі в ютубі.