Бондаренко та Ічанський ввійшли до збірної 13-го туру

Вівторок, Жовтня 8, 2019 - 10:01
,

Діназівці знову в числі номінантів.

Гостьова перемога «Діназу» в Тернополі над місцевою «Нивою» (1:0) не пройшла повз увагу футбольних фахівців. Професіональна футбольна ліга, яка кожного тижня публікує символічну збірну туру, включила головного тренера нашої команди Володимир Бондаренко та центрального півзахисника Сергія Ічанського в це коло. Ось яку характеристику дала діназівським представникам Sport Arena в співпраці зі знаменитою італійською компанією Wyscout.

Центральний півзахисник – Сергій Ічанський.

«Дуже потужний матч опори вишгородської команди. По-перше, Ічанський потужно відіграв у середині поля, хоча тернополяни славляться якраз умінням зв’язати суперників. По-друге, ніс загрозу чужим воротам – саме на добиванні після його удару забив Терещенко. По-третє, під кінець матчу Сергій часто «сідав» у захист у грі без м’яча – в одному із численних моментів подач у карний майданчик він встиг винести м’яча фактично з лінії». 

Тренер туру – Володимир Бондаренко.

Тернопільська «Нива» не знала поразок у чемпіонаті 12 турів – це більше одного кола. Але в звітному турі її обіграла команда-дебютант Другої ліги, яка дуже пристойно додавала по ходу сезону й зараз вийшла на пікове третє місце в північно-західній групі.

Тож наш сьогоднішній лауреат у Другій лізі – головний тренер вишгородського «Діназу» Володимир Бондаренко. Його підопічні з мінімальним рахунком переграли в гостях лідера, завдавши йому першої поразки в чемпіонаті.

1. Номінальний результат команди – 5

(важливість, несподіваність, сила суперника, історична й турнірна складова)

Обіграти в гостях лідера – це вже почесно, тим більше, якщо до того він ішов непереможним. Але до цього додаємо враження від першого кола, коли «Діназ» програв «Ниві» на своєму полі з великим рахунком (0:3). Перемога в відповідь – це не лише реванш, а й свідчення того, що вишгородці прогресують і адаптуються до нового для себе рівня.

2. Труднощі в вишикуванні та керуванні підопічними – 5

(травмовані/дискваліфіковані, особливі обставини)

У «Ниви» є свої хронічні втрати (як основний форвард Литовченко, який після весняної травми в грі не з’являвся), але кадрова ситуація «Діназа» на сьогодні була взагалі критичною. Через травми випали основні захисники Дмитренко і Гарбар, не міг штаб розраховувати на півзахисників Безпалого та Каркошкіна, прооперовано після важкої травми вінгера Русьяна, ще кілька гравців підійшли до матчу не зовсім здоровими.

3. Майстерність в роботі з кадрами – 5

(гравці, використані не на своїх звичних позиціях та несподівані, але успішні нові обличчя у складі)

Після виїзної перемоги над «Оболонню-2» тренерському штабу довелося провести відразу 4 рокіровки стартового складу (половина – вимушених), які спричинили 6 перестановок у розташуванні гравців. Зокрема, центрального півзахисника Петренка через травми центрбеків довелося розмістити в захисті, а також використати універсалізм Помазана та Бриженка, задіяти не зовсім здорового Авдаляна.

4. Тренерська майстерність – 4

(різноманіття тактик, зміни по ходу матчу, використання людського фактору)

При номінальній схемі 4-2-3-1 «Діназ» не позбавлений ігрової ініціативи: трійка атакувальних хавбеків, яка розташовувалася нижче форварда Терещенка, мінялася зонами, виступала із сольними проходами. Це дозволяло вирішувати два завдання: швидкого переходу від оборони до атаки та розтягування задньої лінії тернополян. А значна стабілізація задньої лінії, порівняно з літнім відрізком турніру, дозволяють вишгородцям діяти впевненіше.

5. Накопичувальний критерій – 5

(якщо команда під керівництвом тренера кілька турів поспіль демонструє чіткий прогрес, постійне поліпшення результатів, тренерські новинки)

Це четверта поспіль перемога вишгородської команди – найбільш тривала така серія в Групі А на даний момент. Варто відзначити, що восени «Діназ» ще не знає поразок у чемпіонаті (7: +5=2–0; 14:5), що свідчить про стабільний прогрес команди й те, що вона може тримати удар (маємо на увазі 0:1 в кубку від ФК «Олександрія», який не вибив «Діназ» із рівноваги).

Лауреат 13-го туру в номінації Тренер тижня в Другій лізі: 

Володимир Бондаренко

Середній бал — 4,8

Коментувати:

Plain text

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Наші партнери