Бондаренко, Безпалий, Долженко, Корешков та Марченко претендують на звання кращих в п’яти номінаціях КОФФ

Понеділок, Грудня 3, 2018 - 21:48

Київська обласна федерація футболу пропонує вибрати лауреатів минулого сезону.

По завершені футбольного сезону у вищій лізі чемпіонату Київської області на офіційному сайті (http://koff.org.ua) проводиться опитування, щодо визначення кращих у всіх ігрових амплуа. Майже в кожній з номінацій серед претендентів є і гравці нашого «Діназу», лишень на голкіперську позицію обійшлося без представників вишгородського клубу.

Отож, серед претендентів на звання кращого захисника турніру Валентин Корешков (голоси за нього можна віддати ось тут: http://koff.org.ua/2018/obyraiemo-naykrashchoho-zakhysnyka.html ). Одразу два півзахисники клубу Олександр Безпалий та Артем Марченко потрапили в число номінантів на звання кращого хавбека Київщини  (http://koff.org.ua/2018/obyraiemo-naykrashchoho-napivoborontsia.html). А ось форвард Сергій Долженко, котрий тривалий час одноосібно очолював бомбардирську гонку, може стати кращим нападником минулого чемпіонату (http://koff.org.ua/2018/obyraiemo-naykrashchoho-napadnyka.html). Наш Валентин Корешков також претендує на звання кращого футболіста 2018 року (http://koff.org.ua/2018/obyraiemo-naykrashchoho-futbolista.html). Головний тренер «Діназу» Володимир Бондаренко, котрий вже в перший рік свого керування командою привів її до срібних нагород, в числі тих наставників, які можуть отримати звання «Кращий тренер року» (http://koff.org.ua/2018/obyraiemo-naykrashchoho-trenera.html).

За всіх наших номінантів ви можете віддати свої голоси у відповідних опитуваннях на сайті КОФФ. Не втрачайте шанс підтримати кращих діназівців минулого року!

Коментувати:

Plain text

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Наші партнери