«Беркут-Легіон» злетів вище «Діназу-2»

Неділя, Жовтня 6, 2019 - 10:00

Резервісти зазнали чергової поразки.

В черговому турі чемпіонату Київської області у вищій лізі «Діназ-2» (тренер Володимир Устинов) знову поступився. На цей раз вишгородці на власному полі програли «Беркут-Легіону» з Броварів – 1:2. Обидва м’ячі у ворота господарів влетіли ще до перерви. На першій хвилині зустрічі броварчанин Самотуга замкнув простріл Сирдюка, а на 45-й чітко скористався передачею Панченка. На 70-й хвилині з поля був вилучений діназівський півзахисник Барбунов, а також технічну зону змушений був покинути наставник Володимир Устинов. Утім, саме в меншості «Діназ-2» зумів сквитати один м’яч. Його на останній хвилині основного часу провів штатний голкіпер В’ячеслав Прудніков, котрий у цьому матчі зіграв у ролі форварда.

На жаль, ця поразка відкинула команду на останнє місце в турнірній таблиці. В другому колі діназівці не набрали ще жодного залікового пункту.

Склад «Діназу-2»: Пишний, Подоль, Александровський, Блазунь, Лаврінченко, Москаленко, Шамрай, Пелагенко, Барбунов, Варейч, Клименко. Заміни: Головченко, Дорошенко, Прудніков, Павлушенко, Науменко, Калмиков, Канавін.

У наступному турі, який відбудеться в суботу, 12 жовтня, вишгородці відправляться в гості до бутанського «Меліоратору».