Ярославу Москаленко – 47!

Четвер, Квітня 28, 2022 - 11:35

Почесний президент «Діназу» відзначає іменини.

28 квітня День народження відзначає засновник і почесний президент ФК «Діназ» Ярослав Москаленко. В цей важкий для країни та всього вітчизняного футболу час хочемо щиро привітати його з цим особистим святом та перш за все побажати мирного неба над головою.

Нині, проявивши національну свідомість та психологічну стійкість, Ярослав Миколайович з перших днів війни включився в роботу і зробив чимало для рідної Київщини. Віримо, що мине час, настануть світлі дні для України, а разом з тим ми повернемося до мирного життя та відновлення багатьох соціальних проектів, до котрих причетний Ярослав Москаленко. В тому числі й важливого для Вишгородщини оновленого професійного футбольного клубу «Діназ», котрий напередодні війни перейшов під опіку місцевої влади.

Бажаємо Вам міцного здоров’я, родинного затишку та добробуту, миру і злагоди. Нехай всі добрі наміри завжди підкріплюються невичерпною енергією, наснаги в діяльності на благо нашої рідної України та її працелюбного і мирного народу, котрий відстоює свою гідність у битві з російським окупантом.

Коментувати:

Plain text

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Наші партнери