Ярослав Москаленко: «Тепер у нас ще більше мотивації рухатися далі, вкладати інвестиції в команду»

Вівторок, Червня 15, 2021 - 14:55

Почесний президент «Діназу» привітав юних вихованців академії зі званням чемпіонів України у вищій лізі.

В суботу, 12 червня, команда футбольної академії «Діназу» в Тернополі створила справжню сенсацію. Обігравши у фінальному матчі сумську «Барсу» (1:0, Тихонов), колектив з Вишгородщини став чемпіоном вищої ліги ДЮФЛУ серед команд U-16. Подібний успіх перший на такому високому рівні і, без сумніву, його не міг обійти почесний президент і засновник «Діназу» Ярослав Москаленко, котрий багато років тому стояв  біля витоків цього сільського клубу. У вівторок він завітав на чергове тренування підопічних Олександра Гончарова, щоб привітати юних гравців з цим вагомим досягненням.    

«Перш за все хотів би вам подякувати за те, що ви зробили, досягнувши такої вершини у чемпіонаті України, - сказав Ярослав Москаленко. - Нашому клубу вже майже 22 роки і багато хто з нинішніх функціонерів пройшов тут чималий шлях, дехто навіть починав у такому ж віці, як і ви зараз. Ваша перемога це свідчення того, що ми разом з вашими тренерами не дарма все це робимо. Тому щиро вам дякую! Нам було дуже приємно спостерігати, як ви завойовували звання чемпіонів. Ви змусили в черговий раз говорити про наш клуб та про себе, як перспективних футболістів. Тепер у нас ще більше мотивації рухатися далі, вкладати інвестиції. Нашій першій команді цього року трішки не вистачило, щоб вийти в Першу лігу, але ми продовжуємо ставити перед собою такі завдання і я вірю, що багато хто з вас зможе з часом допомогти нам в першій команді вигравати та рухатися вперед».

Після напутніх слів відбулася колективна фотосесія керівництва «Діназу», футболістів та їх батьків, котрі у Тернополі надихали юних діназівців на перемогу.

Відео привітання тут: https://youtu.be/Mrq-BttbQZ0

Всі новини оперативно. Приєднуємося й запрошуємо друзів у підписники клубного Телеграм-каналу!!!!!!!!!!!! 

https://t.me/FCDINAZ_oficial

Більше фотографій та відео дивіться на офіційних клубних сторінках в соціальних мережах та офіційному каналі в ютубі.

https://www.facebook.com/FC-Dinaz-491987270912403/

https://t.me/FCDINAZ

Instagram: fc_dinaz

https://www.youtube.com/channel/UCOM8S6a4YOxFPGuXOfChBCQ

Коментувати:

Plain text

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Наші партнери