Вольова перемога у Білій Церкві

Неділя, Травня 31, 2015 - 11:31

Незважаючи на те, що підопічні Михайла Стельмаха пропустили першими, наша команда змогла знайти в собі сили переломити хід поєдинку та перемогти білоцерківську «Зміну».

Початок поєдинку у Білій Церкві вселив оптимізм у вболівальників «Діназу», наші гравці впевнено контролювали м’яч та ситуацію на полі. Хоча варто відзначити, що по справжньому гольових моментів у воріт господарів поля перелічити можна було на пальцях однієї руки. Можна згадати непогані нагоду відзначитись у Олександра Терещенка та Сергія Костюка, але, на жаль, свої нечисленні моменти «Діназівці» не реалізували.

Дійсно, у підопічних Михайла Стельмаха спостерігався певний сумбур у своїх діях і аутсайдер чемпіонату з Білої Церкви міг не раз карати нашу команду за помилки, але голкіпер нашої команди врятував «діназівців» від стовідсоткового голу після виходу один на один.

Так, наша команда тиснула і була господарем на полі у суперника, однак гостроти в атакувальних діях бракувало. Хоча постійний тиск, повинен був дати рано чи пізно результат для наших гравців.

І коли здавалося, що врешті нашим хлопцям удача таки посміхнеться, «діназівці» пропустили прикрий м’яч: після подачі з лівого флангу нападник гостей змусив капітулювати голкіпера нашої команди Євгена Стрижа.

Яскравих моментів у грі нашої команди у першій половині було мало і тому яскравий прохід Василя Бляхарського, який завершився призначенням пенальті, був для нашої команди рятівним кругом. Сам постраждалий впевнено реалізував вирок судді, зрівнявши рахунок.

Другий тайм розпочався за сценарієм першого: «діназівці» контролювали м’яч, а господарі розраховували на нечасті контрвипади.

Зважаючи на дуже вузьке поле, наші гравці не могли грати у свій улюблений футбол, використовуючи фланги, але саме з флангів була основна гострота біля воріт білоцерківців.

В кінці кінців наполегливість нашої команди було винагороджено. Чергова затяжна атака нашої команди завершилася ударом з вигідної позиції та добиванням Сергія Костюка, який в черговий раз поповнив свій гольовий рахунок.

У час, що залишився господарі намагалися виправити ситуацію, але надійна гра у захисті дозволила «діназівцям» святкувати перемогу на виїзді.

Коментувати:

Plain text

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Наші партнери