Володимир Бондаренко: «Результат п’яти подальших матчів і буде визначати, наскільки ми якісно використаємо цю мікропаузу»

Вівторок, Жовтня 19, 2021 - 16:04

Головний тренер «Діназу» зробив короткий підсумок на проміжному етапі.

«Діназ» пропускає наступний 15-тур. Команда повноцінно завершила перше коло і після гостьової перемоги над «Мункачем», повернувшись додому, отримала кілька днів відпочинку. Саме час, щоб зробити коротенький аналіз виступів з головним наставником вишгородців Володимиром Бондаренко.

- Календар для «Діназу» склався таким чином, що після першого кола є чіткий момент, коли можна перевести подих. Команда пропускає 15 тур і наприкінці жовтня стартує в другому колі чемпіонату.

- І у нас з’явилася можливість дати хлопцям кілька днів відпочинку після непростого виїзду в Мукачево. Аж чотири дні, що в щільному графіку професіоналів дуже багато. Але всі чудово розуміють, що попереду осінню ще п’ять важливих матчів. Від них залежить, в якому настрої ми підемо на довгі зимові канікули.

- Для себе підвели якусь риску під першим колом?

- Робочий момент. Ще в роздягальні після гри з «Мункачем» зробив певні ремарки для команди. Десь могли краще зіграти, десь недотягнули до перемоги, але й були хороші матчі та довга переможна серія. Взагалі-то це специфіка журналістів робити всякі там підсумки, для нас тренерів важливо дивитися вперед, прогресувати кожен день. Крок за кроком.

- Якби вам перед стартом сезону сказали, що команда здобуде 10 перемог, то ви тоді були б задоволені?

- Навіть не знаю. Не задумувався про це. Ось якби у нас було десять перемог та чотири нічиї, а не три поразки, тоді було б більше задоволення. Все ж такі прикро за ті наші поразки. Могли зачепитися там за очки, особливо у домашній грі з «Епіцентром» («Діназ» програв 0:1 – Прим.авт.).

- Можна сказати, що зараз команда знову набрала хід і тут таке перезавантаження...

- Воно ж заплановане календарем. Всі знали й чекали цієї перерви, щоб перевести подих. Думаю, далі буде легше, бо серйозні щоденні навантаження на тренуваннях та й постійні ігри трохи виснажили емоційно. Результат п’яти подальших матчів і буде визначати, наскільки ми якісно використаємо цю мікропаузу. Права на розслаблення ні в кого нема.

- І є можливість залікувати ті мікропошкодження, що мабуть є у футболістів?

- Не без цього. Слава Богу, серйозних пошкоджень нема ні в кого, але дрібні травми є. За ці два тижні у хлопців є можливість поправити все.

- Матч з «Мункачем» склався досить добре. Витримали на старті, повели 3:0, але потім не тільки пропустили гол, але й заробили вилучення.

- Почали погано. Наробили в захисті помилок і нам могли забити, виручила штанга. Хоча на установці просив зіграти на початку дуже уважно, без грубих помилок. Ми ж з поїзду одразу приїхали на гру і це важливий фактор, потрібно було розбігатися. Далі вже не розтранжирили свої гольові моменти. Льоша Бриженко – молодець, отримав передачу і не став підробляти, обводити ще в штрафній, а другим дотиком відправив м’яч поміж ніг голкіперу. В кінці трохи розслабилися й пропустили гол. Епізод з вилученням. Захисник там цілий матч йому добряче дошкуляв, ось він і не витримав в кінці. Спочатку отримав жовту карту, а потім одразу ж пряму червону за висловлювання. Дуже прикро, що так сталося, тим паче, що вивести Сергія Майбороду з себе дуже непросто. Значить, добряче йому допекли. У нас десь тридцять матчів вже не було вилучення і ось тепер перервали цю серію. Тепер доведеться знову робити кадрові перестановки в наступних матчах.

Коментувати:

Plain text

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Наші партнери