Володимир Бондаренко: «Ми знаємо де це «трішки» знайти»

Субота, Квітня 17, 2021 - 15:51

Головний наставник вишгородців прокоментував поєдинок з хмельничанами.

Нічия проти «Поділля» (1:1) аж ніяк не входила в плани тренерського штабу «Діназу», тому по завершення гри головний тренер Володимир Бондаренко був засмучений третьою підряд тратою очок.

- Після таких матчів і посивіти можна?

- Так, весь мабуть уже сивий. Розумію, що всі наші матчі такі будуть до кінця. Шкода хлопців, вони стільки сил віддають в іграх. Результат трохи не радує нас, але нічого.. Прорвемо це діло, все буде добре.

ЧИТАЙТЕ: Історія зустрічей «Діназу» й «Поділля» 

- Тепер ускладнюється турнірна ситуація для «Діназу»?

- Звичайно, важко нам. Ми в останніх п’яти матчах втратили шість очок. Хоча граємо з хорошими командами, але ці важливі матчі ми не виграємо. Сьогодні перший тайм був досить рівний, хоча «Поділля» трішки більше контролювало м’яч, але особливо моментів вони не мали. Другий тайм дуже хороший у нас був. Вважаю, що ми повністю переграли суперника. Прикро, прикро втрачати очки, як у матчі з «Ужгородом».

- На початку матчу «Діназ» діяв другим номером. Це трішки несподівано…

- Знову ж таки, проти нас грав хороший суперник. У нас є план на гру, котрого ми стараємося дотримуватися. Ми давали їх контролювати м’яч в тих зонах, які не особливо небезпечні. Ми у Вінниці 72 проценти володіли м’ячем, але з цього нічого не витиснули. Так, моменти тоді були, але ми не забили. Сьогодні був дуже хороший другий тайм, хлопці порадували.

- У першому таймі виникло два моменти: Сергій Старенький не забив та Ігор Карпенко схибив. Якби ці м’ячі все ж залетіли, то, напевно, малюнок гри в другому таймі був би ще зовсім іншим?

- Обидві команди чудово розуміли, наскільки важливо сьогодні не програти. Наша поразка поставила б нас в таке становище, коли не від нас би все вже залежало. Момент у Старенького був дійсно шикарний. Шкода, що м’яч потрапив у перекладину. Все ніяк ми не можемо дотиснути… Але ми віримо у хлопців, вони молодці і ми таки дотиснемо це все. Момент у Карпенка.. Не можу сказати, що був стовідсотковий. Хоча у грі з «Оболоню-2» він, здається, забив подібний м’яч, у ближній кут. Зараз бив у дальній – мимо.

ЧИТАЙТЕ: Володимир Дмитренко: «В нашій команді любий може наступити собі на кадичок»

- В кінці матчу був супермомент у Володимира Дмитренка. Ви вже після фінального свистка підійшли до нього. Що говорили?

- Ми знаємо, як Вова і на тренуваннях діє попереду агресивно. Він відчуває момент, вони у нього завжди є, тому в останні хвилини, коли потрібно було ризикувати, бо нічия нас не влаштовувала, ми відправили його вперед, як нападаючого. Шкода, що він не реалізував свій шанс. Шикарний момент. Він був дуже засмучений, переживав. Підійшов, заспокоїв його…

- Мабуть, не вистачило у нього форвардського хисту в цьому епізоді?

- В таких епізодах все вирішують долі секунди. Він ніби все правильно робив, прокидав собі, але десь трішки не вистачило. Ми знаємо, де це «трішки» взяти. Ми знайдемо і вирішимо свої завдання.

- Сьогодні Іван Трубочкін перемістився в центр захисту. Чому такий хід?

- Є план на гру, є суперник. Ми знаємо, як Ваня діє в обороні, як добре грає у відборі. У них був небезпечний нападаючий, тому ми вирішили зіграти так. Вважаю, що він впорався добре.  

Всі новини оперативно. Приєднуємося й запрошуємо друзів у підписники клубного Телеграм-каналу!!!!!!!!!!!! 

https://t.me/FCDINAZ_oficial

Більше фотографій та відео дивіться на офіційних клубних сторінках в соціальних мережах та офіційному каналі в ютубі.

https://www.facebook.com/FC-Dinaz-491987270912403/

https://t.me/FCDINAZ

https://www.youtube.com/channel/UCOM8S6a4YOxFPGuXOfChBCQ

Коментувати:

Plain text

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Наші партнери