Володимир Бондаренко: «Це перший матч, у якому ми віддали м’яч супернику і намагалися терпіти»

Неділя, Листопада 28, 2021 - 13:14

Наставник «Діназу» про матч з львівськими «Карпатами».

«Подякував хлопцям за цей матч. Ми домовлялися до гри, що незалежно від результату, як складеться поєдинок, маємо дивитися один одному в очі чесно. Так воно сьогодні і сталося. Я гордий за те, що працюю з цими хлопцями, їхньою сьогоднішньою грою та тим, як вони ставляться до футболу. Молодь, яка у нас є, буде рости та прогресувати.

Ми не грали першим номером. Це, напевно, перший матч, у якому ми віддали супернику м’яч і намагалися терпіти. Хоча, ми завжди граємо першим номером, контролюємо м’яч, але так складалася гра, що в нас були персональні завдання в кожного. Я вважаю, що тактику на матч ми вибрали правильну. Єдине, якщо був би VAR на сьогоднішній грі, то цих двох голів «Карпат» просто не було б. У першому гольовому епізоді арбітр не помітив двометрове положення поза грою, а згодом фол на Волошині. Щодо пенальті, то наш гравець чисто вибив м’яч.

Відсутність трьох дискваліфікованих гравців далась взнаки сьогодні. Але ці хлопці, які приїхали на матч проти «Карпат» - молодці. Я гордий за них!»

Коментувати:

Plain text

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Наші партнери