Святково-травневі тури ДЮФЛУ

П'ятниця, Травня 7, 2021 - 10:28

Чемпіонат України виходить на фінішну пряму.

Добігає завершення чемпіонат України серед команд ДЮФЛУ, у котрому приймають участь чотири представники футбольної академії «Діназу». Найближчої неділі всі вишгородці відправляться до Чернігова, де зіграють з місцевою «Десною». А поки про результати їх попередніх матчів у вищій лізі першої групи.

U-17. Вища ліга. Група 1

«ПОЛІССЯ» (Житомир) – «ДІНАЗ-2004» (Вишгород) – 2:2

Голи: Майтак (13), Яцина (39, з пенальті) - Нижник (55), Чернишов (71).

«Діназ-2004»: Голумб, Барзашвілі, Пролубщиков, Чельцов, Дубровський, Воробйов, Михно, Дебелко, Нижник (Петренко, 73), Буду (Черкун, 70), Чернишов.

На зустріч з «Поліссям» підопічні Олександра Сосніхіна відправилися втринадцятьох. А все тому, що надто багато було дискваліфікованих та хворих. Уже на початку гри господарі зуміли відкрити рахунок. Цей гол трішки підкосив діназівців і лишень ближче до завершення першого тайму їм вдалося вирівняти гру. Але в цей момент рефері поставив пенальті у бік «Діназу-2004».

По перерві гості трохи перебудували свою тактичну розстановку і це принесло плоди. Команда почала домінувати на полі, пресингуючи суперника. Пішли гострі моменти і невдовзі після флангової передачі Чельцова забиває Нижник. Нарощуючи темп, діназівці досягли свого. Другий м’яч було проведено після подачі зі штрафного. Автором результативного удару став Чернишов. Надалі «Діназ-2004» мав ще кілька непоганих моментів, але не зміг їх реалізувати.

«АРСЕНАЛ» (Київ) – «ДІНАЗ-2004» (Вишгород) – 2:1

Голи: Сахненко (24, 84) - Воробйов (10).

«Діназ-2004»: Голумб, Барзашвілі, Чельцов, Дубровський, Михно, Чернишов, Дебелко, Нижник (Косман, 74), Буду (Косянчук, 46), Воробйов (Петренко, 86), Пролубщиков (Черкун, 86).

Вояж в гості до столичного «Арсеналу» розпочався дуже вдало для дінвзівців. Воробйов вже на десятій хвилині відкрив рахунок. Та втримати перевагу гості не зуміли. Ще до перерви кияни вирівняли ситуацію, а перед самими фінальним свистком вирвали вольову перемогу.

«ДІНАЗ-2004» (Вишгород) – «СПАРТА» (Київ) – 8:0

Голи: Воробйов (3, 11, 58), Чернишов (13, 54), Пролубщиков (17, 27), Касянчук (28).

«Діназ-2004»: Голумб (Головащенко, 46), Воробйов (Буду, 60), Дубровський (Петренко, 46), Михно, Барзашвілі, Дебелко, Пролубщиков (Гайдук, 46), Касянчук (Нижник, 46), Косман (Черкун, 46), Чельцов (Калашнік, 60), Чернишов.  

Повне домінування підопічних Олександра Сосніхіна. Голи влітали на різні смаки і у наставника був чудовий шанс аби перевірити в бойових умовах всіх своїх підопічних.

U-16. Вища ліга. Група 1

«ДІНАЗ-2005» (Вишгород) – КОДЮСШ (Щасливе) – 3:1

Голи: Савинець (25), Саленко (35), Тихонов (57).

«Діназ-2005»: Бойко (Кузуб, 80), Андрющенко, Крижановський, Пархоменко, Дідич, Онуфрійчук, Койніченко (Гончаров, 76), Савинець (Берендсон, 73), Єрмачков, Саленко, Тихонов.

Підопічні Олександра Гончарова чудово розібралися з вихованцями зі Щасливого. У першому таймі Савинець відкрив рахунок, а після перерви Тихонов поставив переможну крапку. Суперник спромігся тільки на гол престижу.

«ДІНАЗ-2005» (Вишгород) – «СПАРТА» (Київ) – 3:0

Голи: Тихонов(35), Саленко (53), Пархоменко (67).

«Діназ-2005»: Бойко, Єрмачков, Койніченко, Віхляєв, Дідич (Гончаров, 69), Пархоменко, Савинець (Найдьон, 69), Андрющенко (Кондратюк, 76), Тихонов, Могилевець (Крижановський, 41), Саленко.

Хоча рахунок поєдинку вийшов розгромним, але сам матч проходив у середніх швидкостях. Перевага діназівців була настільки беззаперечною, щоб їм не потрібно були викладатися по повній. Відкрив рахунок Тихонов наприкінці першого тайму, котрий вдало зіграв на випередження і головою спрямував м’яч в ціль. По перерві Саленко закріпив перевагу, спрямувавши м’яч лівою у ближній кут, а згодом Пархоменко на дальній стійці ногою замкнув передачу партнера. Окрім цього Роман Саленко мав ще чотири-п’ять стовідсоткових моментів, але не зміг їх реалізувати.

«АРСЕНАЛ» (Київ) – «ДІНАЗ-2005» (Вишгород) – 1:0

«Діназ-2005»: Кузуб, Койніченко, Крижановський, Віхляєв, Дідич, Пархоменко, Саленко, Андрющенко, Савинець, Тихонов, Пінчук.  Заміни: Онуфрійчук, Берендсон.

Всю гру на полі тривала в’язка, безкомпромісна боротьба. Жодному з суперників довго не вдавалося проводити динамічні, гострі атаки, оскільки оборонці діяли дуже ретельно і зосереджено. Лишень за двадцять хвилин до фінального свистка гравець «Арсеналу» зважився на удар і м’яч, зрикошетивши від захисника «Діназу-2005» влетів у сітку воріт. Цей єдиний успіх киян і вирішив долю зустрічі.  

U-15. Вища ліга. Група 1

«ПОЛІССЯ» (Житомир) - «ДІНАЗ-2006» (Вишгород) – 0:2

Голи: Ліщук (1), Гуськов (49).

«Діназ-2006»: Кучеренко, Давидок (Онищенко, 70), Сингаєвський, Перанідзе, Р.Тинда, Михайловський, Белоусов, Демічев, Тарабан (Ірха, 55), Гуськов, Ліщук.

Вже зі стартового свистку діназівці провели швидку атаку, яка завершилася взяттям воріт житомирян. Партнери вивели на побачення з голкіпером Ліщука і той вдало реалізував свій шанс. Граючи на гострих контратаках гості подвоїли рахунок на початку другого тайму. Все розпочалося на половині виш городців, коли вони відібрали м’яч у господарів і швидко кинулися вперед. Знову вихід один на один (на цей раз Гуськова) і точний удар у ближній кут. Жодні спроби «Полісся» забити хоча б м’яч престижу не мали успіху.

«АРСЕНАЛ» (Київ) – «ДІНАЗ-2006» (Вишгород) - 3:0

Голи: Куделін (1), Денисенко (30), Данніков (56).

«Діназ-2006»: Онищенко, Перанідзе, Р.Тинда, Михайловський, Белоусов, Ліщук, Демічев, Давидок, Гуськов (Божик, 56), Сингаєвський (Миколайчук, 62), Тарабан (Столярчук, 56).

На цей раз перша хвилина матчу стала фатальною для виш городців. Пропустивши гол вже на старті поєдинку вони так і не змогли прийти до тями. В результаті ще два точні удали «канонірів» принесли прикру поразку для підопічних Миколи Мельника. Щодо моментів біля воріт киян, то їх у цьому матчі практично не було.

«ДІНАЗ-2006» (Вишгород) – «СПАРТА» (Київ) – 2:2

Голи: ???

«Діназ-2006»: Кучеренко, Лян, Демічев, Перанідзе, Давидок, Белоусов, Ліщук, Столярчук, Р.Тинда, Гуськов, Михайловський. Запасні: Онищенко, Копейчиков, Миколайчук, Ірха, Божик, Тарабан, Сингаєвський.

U-14. Вища ліга. Група 1

«ДІНАЗ-2007» (Вишгород) – КОДЮСШ (Щасливе) – 2:0

Голи: Калениченко (41), Звягінцев (46).

«Діназ-2007»: Яворський, Ручко, Журба, Братиця, Лужецький, Крез, Латута (Ковальчук, 52), Охтирьов (Наливайко, 36), Звягінцев (Андрійчук, 56), Біленко (М.Тинда, 65), Калениченко (Борецький, 61).

Долю зустрічі вирішили два точні удари на початку другого тайму. Ця перемога над аутсайдером значно покращила шанси діназівців на потрапляння до першої четверки групи, що продовжить подальшу боротьбу.

«ДІНАЗ-2007» (Вишгород) – «СПАРТА» (Київ) – 3:1

Голи: Калениченко (11, 22), Ручко (51) – Васильченко (28).

«Діназ-2007»: Яворський, Братиця, Крез, Журба (Довгаль, 60), Біленко (Соломаха, 65), Ручко, Лужецький (М.Тинда, 59), Латута (Ковальчук, 58), Охтирьов (Наливайко, 42), Калениченко (Борецький, 64), Звягінцев (Андрійчук, 60).

Всі на полі проходило у високому темпі, з чудовими комбінаціями, тому самі учасники гри та ті, хто спостерігав за матчем отримали справжнє естетичне задоволення. До перерви Каліниченко двічі використав свої виходи віч-на-віч з голкіпером «Спарти». І хоча гості зуміли зберегти напругу, скоротивши відставання, але після того, як Ручко закріпив перевагу в два голи, всі питання про переможця було знято.

«АРСЕНАЛ» (Київ) - «ДІНАЗ-2007» (Вишгород) – 1:1

Голи: ??? (з пенальті) – Калениченко (з пенальті)

«Діназ-2007»: Яворський, Ручко, Крез, Біленко, Журба, М.Тинда, Лужецький, Латута, Охтирьов, Зв’ягінцев, Калениченко. Заміни: Ковальчук, Аксьонов, Довгаль, Борецький.

Команди продемонстрували чудову, яскраву гру, з безліччю комбінацій. Але у цьому матчі обидва голи були проведені з пенальті. Спочатку «каноніри» чітко реалізували свій шанс, а потім Калениченко втілив вирок за фол проти Латути.

Отож в неділю відбудеться передостанній тур групового турніру у вищій лізі чемпіонату України. Всі команди футбольної академії відправляться до Чернігова, де зіграють з місцевою «Десною». Осінню в Чернігові була червона зона, тому матчі там не проводилися і були перенесені до Лютежі, відтак, тепер настала черга зробити візит у відповідь.    

Всі новини оперативно. Приєднуємося й запрошуємо друзів у підписники клубного Телеграм-каналу!!!!!!!!!!!! 

https://t.me/FCDINAZ_oficial

Більше фотографій та відео дивіться на офіційних клубних сторінках в соціальних мережах та офіційному каналі в ютубі.

https://www.facebook.com/FC-Dinaz-491987270912403/

https://t.me/FCDINAZ

https://www.youtube.com/channel/UCOM8S6a4YOxFPGuXOfChBCQ

Коментувати:

Plain text

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Наші партнери