Сергій Костюк: До останнього вірили у перемогу

Неділя, Червня 21, 2015 - 12:14

Нападник «Діназу» Сергій Костюк підвів підсумки успішного для нашої команди поєдинку з «Чайкою».

- Сергію, в першому таймі «Чайка» переважала «Діназ», чому так трапилось?

Я б не сказав,  що вони мали велику перевагу. Ми також непогано контролювали м’яч і в нас дуже добре працювали фланги. Звичайно на правах господарів гравці «Чайки» більше володіли ініціативою, але скажу що їх перевага була колосальною.

- Момент із вилученням став ключовим у поєдинку?

Не знаю як склалися б події на футбольному полі без вилучення гравця «Чайка», але була впевненість, що і без нього ми б змогли перемогти. Хоча безумовно видалення дуже позначилось на грі. Ви самі бачили, що у другому таймі суперник майже не переходив центр поля.

- Коли залишалося менше п’яти хвилин до кінця основного часу, чи вірили, що вдасться перемогти ?

Звичайно! Потрібно грати до фінального свистка і ми футбольну істину підтвердили у грі з «Чайкою». Грали дві рівні команди і кожна з них розуміла, що перевага в один м’яч нічого не означає навіть за декілька хвилин до кінця поєдинку.

 - Саме після твого проходу та прострілу Олександр Петрук забив переможний мяч. Звідки взялися сил на спурт майже з центра поля ?

Скажу чесно у тому моменті я біг вже з останніх сил. Тим більше поле тут важке і специфічне і грати тут важко будь-якій команді. Дуже радий, що нам вдалося перемогти саме на «Козак-Арені», оскільки «Діназ» не перемагав тут дуже давно.

Коментувати:

Plain text

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Наші партнери