Олексій Чернишов: Перемогли завдяки характеру

Неділя, Травня 31, 2015 - 12:51

Півзахисник «Діназу» прокоментував важку перемогу у поєдинку зі «Зміною» у Білій церкві.

Олексію, чому не вдалося показати свою гру у Білій Церкві. Здавалось, що була певна недооцінка суперника.

Насправді, ми налаштовуємось на кожну гру і в жодному разі недооцінки суперника не було. Просто у цей день багато чого не виходило і реалізація моментів нас трохи підвела. Але дуже добре, що в ситуації, коли важко команда проявила характер та здобула важливі три очки.

Після пропущеного м‘яча команді було непросто знову налагодити свою гру.

Прикро, що ми свої моменти не реалізували, а суперник, який, в принципі, не створив нічого в атаці відкрив рахунок. Звичайно неприємно пропускати, коли маєш абсолютну перевагу і дуже добре, що ми змогли зрівняти рахунок у першому таймі.

Перемога далася дуже нелегко, коли ти відчув, що три очки вже у кармані?

За такої важкої гри потрібно боротися до фінального свистка і не чекати, щоб суперник тебе пробачав. На жаль, в обороні у нас інколи виникали проблеми і дуже добре, що ми поїхали з Білої Церкви з перемогою.

У наступному турі гра з чинним чемпіоном та фаворитом чемпіонату «Колосом». Який рецепт успіху з такою потужною командою?

Ніякого рецепту немає, нам просто потрібно зіграти у свою гру і тоді можна розраховувати на позитивний результат. Ми вже неодноразово доводили, що можемо перемогти будь-кого і тому розраховуємо у поєдинку з «Колосом» тільки на перемогу. 

Коментувати:

Plain text

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Наші партнери