Олег Спічек: «Чотири команди «Діназу» їдуть на Закарпаття»

П'ятниця, Липня 31, 2015 - 11:58

Спортивний директор «Діназу» розповідає про навчально-тренувальні збори наших дитячих команд.

В понеділок, 3 серпня, на збори у містечко Волівець (Закарпатська область) відправляються одразу чотири команди різних вікових категорій футбольної академії «Діназу». Спортивний директор клубу Олег Спічек поділився подробицями організації цього виїзду.

- Подібні збори для наших команд уже традиційні. Щороку наші дитячі команди у міжсезоння та під час тривалої літньої перерви їздили на навчально-тренувальні збори. Але якщо раніше це була переважно Болгарія, де у нас склалися хороші стосунки з організаторами, то в нинішній складній фінансово-економічній ситуації ми вирішили не їхати з України. Просто курс євро значно зріс і прямувати за кордон, скажу відверто, стало дорогувато.

- Хто фінансує подібні поїздки?

- Частину сплачує клуб, в тому числі всіх тренерів та пільговиків, а іншу частину - батьки.

- Чому було вибране саме Закарпаття, а не Херсонщина, чи Одещина, наприклад, де є море?

- Ми їдемо працювати, а не відпочивати. У Волівці хороші умови для проживання та підготовки. Діти житимуть в приватному готелі «Надія», в сучасних двох- та трьохмісних номерах. Господар цієї садиби є спонсором місцевої волівецької футбольної команди, а тому поле для тренувань нам буде надано без додаткової оплати і в той час, який нам краще підходить. До нього якихось 3-4 хвилини пішки пройтися. Є сауна, де діти зможуть зняти фізичні навантаження. Все це дуже важливі нюанси, котрі ми враховували. До того ж, тут цілюще гірське повітря, яке вкрай сприятливе для фізичної підготовки команд.

- Напевно що і спаринги плануються?

- Звичайно. У тренерів є власні плани тренувань і, враховуючи це, ми будемо на місці домовлятися про контрольні матчі. Окрім нас туди приїдуть інші команди з різних куточків України, та й на Закарпатті достатньо місцевих дитячих клубів з Волівця, Сваляви, Мукачево, Берегово, з котрими буде цікаво зіграти. Впевнений, що з суперниками проблем не буде.

- Скільки команд «Діназу» їде на збори?

- В понеділок на два тижні відправляться одразу чотири дитячі команди – 2000 р.н. (тренер Іваненко Ігор), 2001 р.н. (тренер Андрій Гірча), 2004 р.н. (тренер Олексій Чернишов) та 2006 р.н. (тренер Геннадій Каплунов). Всього поїде 65 футболістів та тренерів. Ще двох гравців батьки привезуть самі. Добиратимемося ми поїздом, квитки в обидва боки давно вже куплені. Повернуться хлопці додому 16 серпня. В цей же день на такі ж самі тренувальні двотижневі збори виїдуть інші чотири колективи нашої футбольної академії.   

- Мабуть у хлопців планується й культурна програма?

- На Закарпатті є що подивитися. Коли за розкладом тренерів у хлопчиків буде вихідний, то ми, напевно, організуємо екскурсію у мукачівський замок «Паланок». Оскільки команда 2001 року народження вже там була, то для них ми знайдемо інший варіант. Можливо, вони поїдуть на один з водопадів. Головне, щоб хлопці чудово попрацювали, відпочили і повернулися додому у відмінному настрої. 

Коментувати:

Plain text

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Наші партнери