Михайло Стельмах: «Перед нами стоять максимальні завдання»

Четвер, Липня 30, 2015 - 10:59

Наприкінці липня завершилася відпустка у першої команди «Діназу». Головний тренер Михайло Стельмах, котрий частенько на полі працює нарівні з гравцями, розповів про те, як проходить підготовка до другого кола.

- Пане Михайле, настрій у всіх напевно що бойовий?

- Звичайно. Видно, що хлопці добре відпочили і трохи занудьгували за футболом. На першому тренуванні інколи аж іскри летіли з-під бутс. Дехто повернувся з відпочинку з зайвими кілограмами, але ми ж не професійна команда, тому не будемо за це карати. Поганяємо трішки (посміхається) і достатньо кілька хороших занять, щоб вага прийшла в норму. Зараз працюємо у посиленому режимі. Перші 12 днів, котрі у нас є до офіційного матчу на Кубок області проти «Борисполя» (матч відбудеться 5 серпня) основний акцент у підготовці робимо на функціональну підготовку, підвищуємо силову витривалість, виконуємо багато бігової роботи на кожному занятті. А чим ближче до стартового поєдинку, тим більше будемо працювати з м’ячем.

- Безперечно, всіх шанувальників команди цікавить, які з зміни відбулися у складі команди?

- Залишилися майже всі футболісти, котрі грали і в першому колі. Зробили рокировку воротарів. Євген Стриж перейшов до «Діназу-2», а в першу команду ми перевели Євгена Копила. Після дворічної перерви повернувся в команду Вадим Костяний. Цей атакуючий півзахисник два роки назад вже грав в «Діназі», потім перейшов у «Колос» з Ковалівки, а тепер знову виступатиме за наш колектив.

- «Блукаючий» хав, так би мовити…

- Він дуже хороший гравець і впевнений, що значно підсилить нашу атакуючу лінію.

- На тренуваннях з’явилося ще кілька новачків.

- Хлопці приїхали на перегляд, але прізвища їх називати не варто. Подивимося, яка в них майстерність, чи готові вони виступати на рівні «Діназу». Головне те, що нам вдалося зберегти «кістяк» команди з яким будемо вирішувати поставлені завдання.

- І які ж вони, завдання на сезон?

- Максимальні. Дістатися фіналу Кубка області і виграти турнір, а в регулярному сезоні прагнемо тільки чемпіонства. З тим підбором гравців, котрі у нас є, це нам цілком до снаги. Але ж звичайно, це футбол, і, як кажуть, поле рівне, а м’яч круглий… В спорті все може статися. Та ми налаштовуємося тільки на перемогу.  

- Яку ігрову ланку команди ви б все-таки хотіли підсилити?

- Тренер завжди перебуває в пошуку нових талантів. Зараз нам не завадив би висококваліфікований лівий захисник. Не відмовився б ще від одного різнопланового форварду. У нас є хороші нападаючі – Сергій Костюк та Саша Петрук, але це дало б змогу більш урізноманітнити тактичний ігровий арсенал команди. Звичайно, працює чудова структура футбольної академії, котра готує молодих талантів, та потрібен час, щоб виросли хороші яскраві футбольні особистості.

- Мабуть, варто їх стимулювати.

- Ми любительська команда і переважно можемо стимулювати словом. Більшість хлопців працюють, а ввечері у свій вільний час приходять на тренування. Звичайно, є у нас певні матеріальні заохочення, але це ще не професійний рівень. До нього ми ростемо поступово.

- 5 серпня «Діназ» гратиме кубковий матч проти «Борисполя». Непростий поєдинок очікуєте?

- Ми обігравали  цю команду в регулярному сезоні. Хоча, звичайно, буде непросто, якщо там залишилися ті ж гравці, що й були. Але ми готуємося і налаштовуємося тільки на перемогу.

- Плануєте провести генеральну репетицію?

- Так. В неділю 2 серпня у нас буде контрольна гра з «Десною» з Погребів. Так би мовити, в умовах, котрі наближені до бойових перевіримо власну готовність.

Коментувати:

Plain text

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Наші партнери