Хет-трик Ічанського допоміг перемогти «Рубікон»

Вівторок, Лютого 22, 2022 - 17:22

Два м’ячі Сергій забив з пенальті.

22 лютого «Діназ» провів черговий контрольний поєдинок зі столичним «Рубіконом». Матч виявився багатим на голи і завершився впевненою перемогою підопічних Олександра Головка з рахунком 5:2.

Наставники обох команд на передсезонних зборах переглядають цілу низку новачків, тому постійно варіюють зі складом, шукаючі нових кваліфікованих виконавців. Відтак, в ході матчу було чимало ротацій на полі.

Діназівці забили першими. Зробив це молодий Богдан Духота, котрий отримав пас від Дениса Петренка, зрізав правий край і низом пробив точно у дальній кут. Сталося це на десятій хвилині матчу. До перерви більше не забивав ніхто. Зате після короткого перепочинку присутні на стадіоні побачили аж шість голів. Спочатку Сергій Ічанський чітко реалізував пенальті, потім настала черга «Рубікону», який відзначився двічі й зрівняв рахунок. Обидва м’ячі підопічні Віктора Куряти забили після подачі від кутового.

Але далі шальки терезів знову хитнулися у бік вишгородців. Другий пенальті у ворота суперника реалізував Сергій Ічанський, вдало розвівши м’яч та голкіпера по різних кутах. За шість хвилин він забив втретє. На цей раз виграв верхову боротьбу у захисника «Рубікону» після подачі кутового і головою спрямував м’яч в сітку. Як зізнався після гри футболіст, він навіть не пригадує, коли робив хет-трик у своїй кар’єрі. Завершальну крапку в матчі незадовго до фінального свистка поставив ГНП (гравець на перегляді), котрий повз воротаря покотив м’яч у дальній нижній кут, точно під рубіконівську стійку.

Нагадаємо, що за останні десять днів команди зустрілися вдруге у товариському матчі. Перший поєдинок завершився внічию 0:0, а ось тепер впевнену Вікторія здобув «Діназ».

В середу, 23 лютого, діназівці зіграють ще один контрольний поєдинок. На цей раз суперником буде молодий склад ковалівського «Колосу» U-19. Матч пройде на тренувальному полі академії «Колосу», що розташувалася на Кільцевій дорозі Києва.