Два діназівці ввійшли до збірної 7-го туру Другої ліги

Середа, Вересня 8, 2021 - 12:03
,

Євген Чепурненко та Олександр Апанчук знову в числі кращих.

За підсумками 7-го туру чемпіонату України одразу два гравці «Діназу» потрапили до символічної збірної, котру складають фахівці ПФЛ та інтернет-порталу sportarena.com. Півзахисник Євген Чепурненко та форвард Олександр Апанчук зайняли місця в тактичній схемі з одинадцяти основних футболістів. Причому, Апанчука другий тур поспіль включено до числа кращих, а ось Чепурненько входив до символічної збірної у 5-му турі і ось тепер знову.

Центральний півзахисник – Євген Чепурненко («Діназ»)

«Напередодні свого 32-річчя Чепурненко видав топ-матч проти «Буковини». Встигав, здавалося, скрізь. Брався і за стандарти, і за організацію та підготовку атак, і за фірмові дальні удари. Власне, Євген міг ще відкривати рахунок, а невдовзі після того, як гості несподівано забили, після стандарту від Чепурненка «Діназ» заробив пенальті й зрівняв цифри на табло. Далі хавбек забив після комбінації-стіночки з Апанчуком і прямим ударом зі штрафного. Після його подачі стався й четвертий гол, коли чернівчани зрізали у власні ворота», - пишуть спеціалісти.

Нападник – Олександр Апанчук (Діназ)

«Дуже якісна та своєчасна гра Апанчука, одного з героїв цієї вольової перемоги над «Буковиною». Це саме Олександр зрівняв рахунок з пенальті, потім вдало підіграв під гол Чепурненка та заробив штрафний, з якого забив ще один Євген. Зіграти настільки сильно в важливому для своєї команди матчі, коли ігрова ситуація вимагала перелому, – серйозне досягнення для Апанчука», - констатує sportarena.com.

Коментувати:

Plain text

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Наші партнери