«Діназ» та «Легія» переможця не виявили

Вівторок, Травня 26, 2015 - 11:36

В очній зустрічі новачка вищої ліги «Легії» та «Діназу» жодна з команд так і не змогла відзначитись.

Поєдинок чергового туру чемпіонату міста Києва між «Легією» та «Діназом» очікувався з великою цікавістю та безумовно був центральним у групі цього туру.

Усі, хто прийшов подивитися на поєдинок не були розчаровані, оскільки хоч глядачі і не побачили забитих м’ячів, однак гру дійсно можна назвати видовищною. Більш впевнено гру розпочали підопічні Миколи Слободянюка, яким вдавалося краще контролювати м’яч та уникати великої кількості браку. В той же час, гравці амбіційного новачка лише шукали свою гру та відповідали в основному своїми контратаками.

Моменти для взяття воріт були як в одної, так і в другої команди, однак реалізація кульгала в обох команд.

В час, що залишився до перерви обидві команди більше не створили стовідсоткових нагод, щоб вразити ворота суперника та в основному вели боротьбу центрі поля.

Після перерви, по черзі то одна, то інша команда захоплювали ініціативу на короткий проміжок часу, але довести справу до логічному не вдавалося жодній з команд.

Ближче до завершення поєдинку і «Діназ» і «Легія» могли вирвати три очки, однак все ж таки, напевно нічия була справедливим результатом того дня.

«Діназівці» вдруге поспіль грають у нульову нічию, і хоча захист команди виглядає надійним, то у нападі потрібні більш агресивні дії.

Коментувати:

Plain text

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Наші партнери