«Діназ-2005» виграв півфінал у СДЮШОР «Черкаси»

Вишгородці тепер за крок до чемпіонства у вищій лізі.

Чемпіонат України. ДЮФЛУ. U-16. Вища ліга

1/2 фіналу

«ДІНАЗ-2005» (Вишгород) – СДЮШОР «Черкаси» - 3:1

Голи: Саленко (59), Андрющенко (70), Тихонов (77) - ??? (38).

«Діназ-2005»: Бойко, Койніченко, Єрмачков, Онуфрійчук, Дідич, Пархоменко, Андрющенко, Пінчук, Саленко, Тихонов, Могилевець. Заміни: Кузуб, Савінець, Кондратюк, Найдьон, Ліщук.

Наш представник у фіналі чемпіонату України у вищій лізі ДЮФЛУ серед команд U-16 здобув перемогу і тепер буде грати в головному матчі турніру. За звання чемпіона у Тернопіль приїхали боротися чотири учасники, котрі 10 червня провели два півфінали, у яких визначилися два колективи, що гратимуть у головному поєдинку.

«Діназу-2005» (тренер Олександр Гончаров) поєдинок проти СДЮШОР «Черкаси» розпочав досить активно і в першому таймі намагався нагнітати напругу в карному майданчику суперника. Частенько це вдавалося, але ось довести власні атаки до логічного завершення так і не вдавалося. Хоча три-чотири чудові моменти аби забити вишгородці мали. Натомість, незадовго до перерви черкащани виконали штрафний, після котрого м’яч опинився у карному майданчику нашої команди і, скориставшись неузгодженими діями захисту, хтось з гравці «Черкас» проштовхнув кулю в ціль.

Гол у роздягальню по-спортивному розізлив команду з Київщини. В другому таймі діназівці кинулися вирівнювати ситуацію на полі і після кількох спроб досягли свого. Подачу від кутого головою вдало замкнув Саленко. Цей гол додав діназівцям емоційного заряду і невдовзі пройшла чергова результативна атака. Удар Тихонова голкіпер СДЮШОР «Черкас» парирував, але першим на добивання встиг Андрющенко і немов цвях ввігнав м’яч в сітку. Минуло сім хвилин і вже сам Тихонов став автором точного пострілу, який закріпив перемогу «Діназу-2005».

«Матч був складним, - констатував тренер Олександр Гончаров. – Пройшов дощ і поле стало трохи в’язким, було складно демонструвати технічний футбол. На передній план вийшла «фізика». В першому таймі у нас була одна тактика, в другому ми її змінили, стали більш активно задіювати фланги. І це принесло успіх. Хочу подякувати всім хлопцям за самовіддачу та чудовій настрій на гру. З такими емоціями нам треба і вийти на фінал».

У вирішальному матчі діназівці зустрінуться з сумською «Барсою», котра обіграла СДЮШОР «Прикарпаття» (Івано-Франківськ) з рахунком 3:0. Фінал відбудеться 12 червня на головній футбольній арені Тернополя, стадіоні «Центральний». Цей поєдинок буде транслюватися у прямому ефірі на каналі «Спорт-1».

Всі новини оперативно. Приєднуємося й запрошуємо друзів у підписники клубного Телеграм-каналу!!!!!!!!!!!!

Більше фотографій та відео дивіться на офіційних клубних сторінках в соціальних мережах та офіційному каналі в ютубі.

Instagram: fc_dinaz