Бондаренко залишив «Діназ»

Середа, Грудня 15, 2021 - 09:51

Вишгородський клуб очолить новий головний тренер.

За обопільною згодою сторін Володимир Бондаренко пішов з посади головного тренера «Діназу». Це рішення було прийняте після відповідних консультацій у керівництві клубу. Вже третій рік поспіль команда перебуває на межі переходу до вищого дивізіону, але ніяк не може переступити цей рубіж. Потрібне певне перезавантаження.

Клуб щиро дякує Володимиру Петровичу за роботу, яка була зроблена ним майже за чотири роки. Він очолив «Діназ» взимку 2018 року, коли команда виступала ще в чемпіонаті області й пройшов з нею шлях від аматорського футболу до професійного. Саме завдяки його щоденній, тренерській копіткій роботі колектив ріс, набирався досвіду і став одним з лідерів Другої ліги. Бажаємо Володимиру Бондаренку нових звершень на тренерській ниві. Разом з ним залишив команду і Володимир Крохмаль.

Розлучаючись з футболістами Володимир Бондаренко написав у загальному чаті (подаємо мовою оригіналу): «Пришло и моё время прощаться! Принято решение, которое, надеюсь, поможет ФК «Диназ»!!! Хочу Искренне сказать всем большое спасибо за этот период времени, мы многое сделали вместе и, надеюсь, вы продолжите начатое, но уже без меня! Вы - настоящие Мужики, расстаёмся с улыбками на лицах!!! Всем Мира, добра и улыбок!!!»

Зараз клуб веде перемовини щодо нового головного тренера.

Коментувати:

Plain text

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Наші партнери