Банасевич та Бафталовський ввійшли до збірної 21-го туру

Вівторок, Травня 11, 2021 - 13:09

Обидва зіграли вагому роль в перемозі над «Рубіконом».

Захисник Максим Банасевич та півзахисник Артем Бафталовський потрапили до символічної збірної 21-го туру Другої ліги, котру традиційно визначає спортивний портал sportarena.com, інформаційний партнер ПФЛ. Своїми діями в поєдинку проти столичного «Рубікону» вони багато в чому посприяли такій жаданій перемозі «Діназу» (1:0). Саме Максим пішов на загострення на правому фланзі і віддав передачу на Олександра Яровенка від котрого м’яч відскочив до Артема Бафталовського. Останній смачним ударом під перекладину забив єдиний і переможний м’яч у цьому протистоянні. При цьому за тактичною схемою футбольних фахівців Бафталовському було відведена позиція нападника, хоча в самому поєдинку з «Рубіконом» він діяв на позиції флангового півзахисника.

Ось як оцінили дії діназівців спортивні журналісти.

Правий захисник – Максим Банасевич

«Фланги в грі вишгородців загалом відіграють важливу роль, а в грі з «Рубіконом» вони стали і мотором атак, і рубежем відбору. Багато забігань, проходів, кросів виконав Банасевич, при цьому у захисті мав багато роботи і, як перелаштований півзахисник, встигав переміщуватися на всій довжині бровки. Особливо слід відзначити участь Максима в атаках – саме він започаткував результативну атаку за участі Яровенка, яка й завершилася переможним голом від Бафталовського».

Нападник – Артем Бафталовський

«Непростий матч для вишгородців, адже ближній виїзд ускладнювали останні невдачі «Рубікона», які його додатково мотивували, та кадрові перетини суперників-земляків, що зумовлювали додаткову принциповість і нервозність. Допоміг виграти одному з фаворитів сезону Бафталовський, який у конкуренції з Брижчуком останнім часом виграє свій ігровий час з перших хвилин. Ще до перерви в Щасливому Артем видав низку рейдів із загостренням (але без завершення від одноклубників), у другому таймі спершу влучив у поперечину, а потім встиг на вісдкок від Яровенка та розстріляв ворота. Мінімальна перемога завдяки цьому голу дає три очки «Діназу».

Всі новини оперативно. Приєднуємося й запрошуємо друзів у підписники клубного Телеграм-каналу!!!!!!!!!!!!

Більше фотографій та відео дивіться на офіційних клубних сторінках в соціальних мережах та офіційному каналі в ютубі.