Апанчук ввійшов до збірної 24-го туру

Середа, Червня 2, 2021 - 16:29
,

Діназівець оформив дубль у ворота «Волині-2».

Форвард «Діназу» Олександр Апанчук ввійшов до символічної збірної 24-го туру Другої ліги, яку визначають футбольні фахівці sportarena.com. Таким чином, відзначено дубль діназівця у ворота луцької «Волині-2», котрий забезпечив його команді комфортну перемогу 3:1. Нагадаємо, що після того як Олексій Бриженко відкрив рахунок з пенальті, котрий заробив Сергій Старенький, настала черга забивати Апанчуку. Він зробив це двічі, й обидва рази переправив м’яч у сітку головою. Це перше потрапляння нападника до збірної туру Другої ліги.

Ось як відзначили дії Олександра Апанчука журналісти: «Діназ» продовжує переслідувати групу лідерів. Зважаючи на очні зустрічі всіх конкурентів між собою, матч із аутсайдером – молодою «Волинню-2» – набував для вишгородців особливо важливого значення. Добре, що з перших хвилин вишгородський клуб поставив на конвеєр створення небезпечних моментів. Апанчук був одним із перших, хто ще в дебюті виривався на воротаря, а ближче до перерви Олександр у високому стрибку замкнув кутовий від Бовтрука. Не виключався форвард із боротьби і в надалі. Вже в другому таймі він зреагував на додаткову подачу після стандарту від Помазана та встановив остаточний рахунок».

Всі новини оперативно. Приєднуємося й запрошуємо друзів у підписники клубного Телеграм-каналу!!!!!!!!!!!!

Більше фотографій та відео дивіться на офіційних клубних сторінках в соціальних мережах та офіційному каналі в ютубі.