Історія ФК "ДІНАЗ"

Футбольний клуб «ДІНАЗ» розпочав власний літопис у 1999 році. Взявши старт із чемпіонату Вишгородського району 18 квітня 1999 року, нині діназівці беруть участь у чемпіонаті ПФЛ серед команд Другої ліги. Колективи академії нині гідно представляють рідний край у різновікових чемпіонатах столиці, Київської області та України. 

Отримано низку призових кубків та винагород. ФК «ДІНАЗ» тричі вигравав кубок Київської області (2005, 2012, 2015) та суперкубок області (2011). У 2011 році клуб здобув перше місце у чемпіонаті Київщини, також у кошику присутні срібні та бронзові медалі чемпіонату.

У 2012 році Виконком УЄФА нагородив ФК «ДІНАЗ» бронзовою медалью УЄФА у номінації «Кращий аматорський футбольний клуб Європи», що стало певним підсумком спортивної діяльності клубу та поштовхом до наступного - професійного футболу.

Вихованці ФК «ДІНАЗ» підписали контракти з професійними клубами, зокрема Старенький Сергій (с.Нові Петрівці) нині виступає у складі одного з лідерів українського футболу ФК «Десна» з Чернігова а Пономаренко Сергій (м. Вишгород) – свого часу виступав за «Украгроком» в першій лізі Україні, а нині грає у складі «Чайки» з Петропавлівської Борщагівки.

За рівнем майстерності та спортивних результатів головна команда «Діназу» чудово виступає в Другій лізі чемпіонату України і поставила за мету вже в дебютному сезоні поборотися за путівку до Першої ліги.

До структури ФК «ДІНАЗ» входять:

- доросла команда, що грає в чемпіонаті України серед команд Другої ліги ;

- дванадцять команд юнаків 2003-2011 років народження, де навчається перспективна молодь Вишгородського району та м. Вишгород. Всі вони змагаються у першості м.Києва в своїх вікових групах та в чемпіонатах Київської області.

- сім груп набору 2009-2012 років народження, розташованих по всьому району.

Загальна кількість членів клубу налічує понад 500 чоловік.

Клубу належить навчально-тренувальна база та стадіон з натуральним покриттям у селі Демидів.
           
ФК «ДІНАЗ» має у своєму розпорядженні автобуси, які забезпечують доставку дітей на тренування, виїзди на ігри, поїздки на навчально-тренувальні збори та змагання у інших регіонах країни. 

Щороку клуб відправляє своїх спортсменів на підготовчі збори на море та в гори. Протягом року команди ФК «ДІНАЗ» приймають участь у закордонних змаганнях, що є безцінним у питанні набуття досвіду та порівняння курсу з програмами іноземних клубів.       

Засновник і почесний президент ФК «ДІНАЗ» - Ярослав Москаленко.

Президент ФК «ДІНАЗ» - Роман Капаністий.

Наші партнери